AU PAIR ZA DARMO

Temat przeniesiony do archwium.
Jesli znasz przynajmniej podstawy jezyka obcego i chcesz wyjechac jako au pair za darmo , napisz: [email]
Mnie uczyli ze jezeli cos jest za darmo to jest do kitu ;)
A ja sie zgadzam w 100% ze jesli jest cos za darmo to cos musi byc nie tak!!!!!!
CZE Dziewczyny,
Wszytsko jest oki ,zapewniam. Zresztą można sprawdzić moje biuro www.motyl.org.pl
Promocja będzie do końca września.
W razie pytanek proszę o kontakt.
a co znaczy to IAPO ?
IAPO = International Au Pair Organisation
Polska wersja : Międzynarodowa Organizacja Au Pair
CZE, Ja chciałam tylko powiedzieć ,że dokumenty a w sumie ich część złożyłam w tym biurze 2a dni temu a już mam ofertę rodziny, która wydaje się bardzo fajna.

Pozdrowionka i Powodzenia w szukaniu dziewczyny!!!
jakie sa koszty wyjazdu przez biuro motyl bo na stronie jakos nie widze tego..?
wyjechalam za darmo, rodzina oplacila mi bilet w ta strone a wczoraj dostalam (oplacany przez nich) bilet z powrotem do Polski, spedzilam tu mile 10miesiecy (jeszcze 2 do konca) i w ogole, przyjechalam majac 25€ w kieszeni, swoja pierwsza wyplate dostalam po tyg pracy wiec wszystko super, rodzina tez fajna :) Szkoda tylko ze na wsi, ale i tak mi sie podoba. Ale z zadnej agencji nie korzystalam.
W Polsce przyjelo sie takie myslenie, ze jak za darmo to do d. A wcale nie! Troche wiecej zaufania, ludzie!
PS: Polecam wyjazdy na wlasna reke
hi dziewczyny! ja tez znalazlam sobie fajna rodzinke w w holandii-na wlasna reke! agencje zadaja 700-800zl! to jakas paranoja! agencja nie da ci gwarancji,ze ta rodzinka okaze sie dla ciebie w porzadku! tego niestety nie jest sie w stanie przewidziec! w tamtym roku bylam na au pair w niemczech. wyjazd zalatwiany byl przez agencje( tylie,ze niemiecka,nie pobierali oplaty),mialo byc tak cudownie,ale niestety nie bylo i musialam zmienic rodzine. ta druga wcale nie byla lepsza..tez jakies ciagle problemy i niezadowlona mina. nie bojcie szukac sie rodzinek na wlasna reke! jak ma byc zle to i tak bedzie,ale chociaz nie za 800 zl zostawionych w agencji! powodzenia! buzka
A jak szukałyście na własną ręke? Podajcie jakieś strony internetowe
www.greataupair.com --> tu jestem zalogowana
www.aupair-world.net --> tu też
www.newaupair.com
www.theaupaircompany.com
www.sunnyaupairs.com

lub pozostaja strony agencji zagranicznych które od operek nie pobierają opłat, bo pobierają je od rodzin
www.angelaupairs.com
www.kidzaupair.com

i duzo innych ale tyle mi akurat na mysli siedzialo.
pozdrawiam
czesc:) ja tez zawsze myslalam ze jak cos za darmo to do kitu.
w tym roku zdalam mature. postanowilam zrobic sobie przerwe w nauce i wyjechac jako aupair. poczatkowo myslalam o Anglii... ale jestem teraz w Irlandii i nie zaluje.
balam sie przed wyjazdem ze cos bedzie nie tak, bo za darmo. ale jestem tutaj w Cork od 7 wrzesnia i zostaje do maja. 16 grudnia jade do Polski na Swieta i wracam 6 stycznia. moja rodzina zaplacila mi za bilet. niektore placa chociaz nie musza.
moge z czystym sumieniem polecic www.kidzaupair.com Mieszkam z szefowa tej agencji. oczywiscie jestem jej aupair. jezeli masz jakies pytania napisz do mnie [email] postaram sie odpisac. Uwazam ze ta agencja aupair jest swietna. co dwa tygodnie spotkania i rozmowa z Orla czy wszystko jest ok. jezeli ktos ma problemy z rodzina( co zdarza sie naprawde rzadko, bo rozmawiam z wszystkimi aupair) Orla moze zmienic rodzine.
taki wyjazd to swietna sprawa. moj angielski polepszyl sie niesamowicie w tak szybkim tempie. wiekszosc dziewczyn ( zazwyczaj Polki) zostaje w Irlandii. ja tez w maju zaczynam tu prace. Orla zalatwia to dla mnie.

pytanie??? napisz do mnie ja pogadam z Orla i odpisze

Ela,19,malopolska
Bardzo marze o takim wyjezdzie jak bys mi mogla pomoc to z calego serca dziekuje.Pozdrawiam kascia.
Temat przeniesiony do archwium.