czy ktos wyjezdza w najblizszym czasie do usa??

Temat przeniesiony do archwium.
Najprawdopodobniej w czerwcu lub lipcu jade jako jako au pair do USA.Szukam kontaktu z osobami ktore wyjezdzaja w tym samym czasie.Jade przez cultural care!!!!moj e mail [email]
czesc wiec ja zamierzam wyjechac jako au-pair do stanow,ale juz wczesniej ,bo okolo kwietnia.ja juz zlozylam papiery i czekam tylko na paczke z londynu i wtedy zaczyna sie poszukiwanie dla mnie rodzinki,ale mozemy byc w kontakcie,bo ja tez jeszcze tam nikogo nie znam ,a moze sie okazac ,ze bedziemy gdzies blisko.pozdrawiam
Hej Karolina ja tez mam zamiar wyjechac w czerwcu lub w lipcu do USA i tez z cultural care:D narazie jestem na etapie 1, wypelnianie .. i pisanie listu.. :/ jak chcesz to mozemy pogadac masz moze gg?
no chej ja juz zlozylam komplet dokumentow i 2 dni temu dzwonila do mnie pierwsza rodzinka wiec jak chcesz to ci wszystko opowiem!!!!moje [gg]
Dzieki za numer, zapisalam wiec jak bedzies zto sie odezwe :D mam mnostwo pytan.. :D
...hej dziewczyny kurde wy jedziecie w czerwiec /lipiec a ja wracam z au pair w czerwcu!!uhuuu,zabierzcie ze soba duuuzooo cierpliwosci,ale jesli chcecie mam tu kumpele ktora wlasnie jest z culturalcare,wiem ze raz juz rodzine zmienila,wiec jak byscie chcialy jakies porady to piszcie na moj mail to wam podam jej...pozdrawiam zycze powodzenia w znalezieniu dobrej rodziny...moj mail [email]
Ja tez zlozylam dokumenty do USA , obcnie jestem w Anglii na au pair i bardzo mi sie podoba. Mam tylko jedna watpliwosc jade z biura ktore nie bierze prowizji do USa i nie jesem pewna czy to mozliwe.
Ja w ostatniej chwili zdecyodwalam sie zmienic biuro na GAWO-Prowork. moim zdaniem jest dobre i bardzo je polecam :-) jeszcze nie wyjechalam z nim, ale sama organizacja i pomoc w kompletowaniu dokumentow jest o niebo lepsze niz w CC, a co najwazniejesz nie ma na temat tego biura tak duzo "nie przyjemnych rzeczy" jak o CC :-) zreszta po wyjezdzie okaze sie czy dobrze wybralam :D ... oby... :) pozdrawiam
Cześć Dziewczyny!!!

Jestem Marta,i ja byłam w USA z CulturalCare jako Au pair prawie 2 lata.To była najlepsza przygoda mojego życia i mase rzeczy tam przeżyłam.Mam wspaniałe wspomnienia.Polecam wam w 100 %.Ja wyjechałam z nimi do USA i teraz z nimi współpracuje w Polsce,zajmuje się osobami,które chcą wyjechać do USA właśnie na ten program.Prowadze spotkania i pomagam wam wyjechać.MOje gg: 7[tel], tel: 5[tel]; Pozdrawiam i czekam na wasze pytania i telefony.Piszcie.Marta
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Olimpiada języka angielskiego