Pocztowka

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam proszę o pomoc z praca.
Muszę napisać pocztówkę i przekazać w niej gdzie jestem i co robię, jaka jest pogoda
(jakie jest to miejsce i co jest w nim specjalnego).
Musze użyć stopnia wyższego i najwyższego.
Jakiej pomocy szukasz? Polecenie rozumiesz? Wiesz co to są przymiotniki stopnia wyższego i najwyższego?
Chciałbym żeby ktoś napisał to za mnie bo ja jestem cienki z angielskiego ledwie 2 mi wychodzi
Napisz tak jak umiesz i daj na forum do sprawdzenia. Jak będziesz odpisywał, to niczego się nie nauczysz.
Nie rozumie tylko tego po co jest na forum zakładka "brak wkładu własnego" jeżeli ktoś mi mówi żebym sam napisał i wstawił do sprawdzenia i ten ktoś w innych tematach pisze ze nikt tu nie będzie odrabiać prac domowych ani ich sprawdzać.
Bo 'bez wkładu własnego' to taka podpucha. Chodzi o to, żebyś się czegoś nauczył. Kto normalny będzie odrabiał pracę domową za obcą osobę? Ty byś coś zrobił, jakby ktoś Cię na ulicy poprosił o odrobienie pracy domowej?
na portalu zadane.pl pomagam zawsze z innej dziedziny np. geografii, fizyki lub informatyki a z angielskiego jestem poniżej poziomu podstawowego a w mojej szkole mamy poziom rozszerzony. A o pomoc pisze tutaj bo na portalu zadane.pl musiałbym bym zapłacić za pytanie
To już wiesz, że tu tak się nie robi. Dział nie nazywa się 'odrabianie prac domowych z ainnych' tylko 'brak wkładu własnego' Dodaj wkład własny, a ktoś Ci poprawi.
na portalu zadane.pl pomagam zawsze z innej dziedziny np. geografii, fizyki lub informatyki a z angielskiego jestem poniżej poziomu podstawowego a w mojej szkole mamy poziom rozszerzony. A o pomoc pisze tutaj bo na portalu zadane.pl musiałbym bym zapłacić za pytanie

Life's a bitch now...get over it.
Hi Kate,
How are you? I'm visiting my aunt. The weather is nice. The sun is shinning. I'm in New York now. It's much more crowded and more exciting than I expected.
I saw Empire State Building. It's the tallest building in New York City.
Come and join me. It's the best city in the world!

Love,
John
I saw the Empire State Building.
I have seen the ...
Cytat: mg
I have seen the ...

I saw the... jest OK.
To ze on jeszcze jest w NYC nie znaczy, ze musi byc I have seen the...
Może w AmE jest inaczej.
Cytat: mg
Może w AmE jest inaczej.

To nie jest sprawa typu AmE vs UKE.
British and American English have different rules for the use of the present perfect. In American English, it is often considered acceptable to use the past simple, whereas it would be considered incorrect in BrE.

ja bym tu tez wstawila "I saw"

In British English, the above would be considered incorrect. However, both forms are generally accepted in standard American English.

co kraj, to obyczaj
(shrugs)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa