Opis obrazka

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Przyznaje się jestem leń bo moge posiedzieć i się pouczyć, ale uwierzcie mi że nie umiem dobrze opisac . Poprostu mi to nie wychodzi więc w ostateczność właśnie teraz prosze was o pomoc :)

1. Na obrazku znajduje się siedmioro ludzi. Cztery kobiety , dwaj mężczyźni i dziecko. Są ubrani elegandzko. Fotografia jest biało czarna. Zrobiona jest prawdopodobnie w pokoju. Można zauwazyć , że rozmawiają ze sobą. Być może są przyjaciółmi.

2. Obrazek przedstawia mężczyznę. Ciężko wywnioskowac co robi. Siedzi na krzesle i trzyma w ręce kartkę. Jest ubraby w garnitur. Zdjęcie jest czarno-białe.

3. fotografia przestawia mężczyznę. Ma on założone na głowie słuchawki. W ręce trzyma mikrofon.Wygląda na to , że cos mówi. W tle widać kilku mężczyzn. Ubrany jest w białą koszulę oraz brązowy płaszcz. Być moze jest jakimś komentatorem. Jego lewa dłoń jest zaciśnięta.
Oczywiście wierzymy ci, że umiesz to dobrze opisać, tyko tak po prostu ci nie wychodzi, a to jest właśnie dział... bez wkładu własnego. Cenimy cudzy odpoczynek J

Mam nadzieję, ze nikt nie będzie miał do mnie pretensji, jeśli zachęcę Agę drobną pomocą.

1. There are seven people in the picture, four women, two men and a child. They are dressed elegantly. The photograph is black and white. It is probably taken in a room. You can see they are talking each other. They could be friends.
2. A picture shows a man. It is difficult to conclude what he is doing. He is sitting on a chair and holding a scrap of paper in his hands. He is wearing a suit. The photograph is black and white.
3. The photograph shows a man. He is wearing earphones on his had and holding a microphone in his hand. It seems that he is saying something… i tak dalej..
BigJoe, nikt tego nie poprawi.
czemu nie ? Ja już nie dostaję żadnych zadań do domu :( - już mnie to stawia w gorszej sytuacji. Przynajmniej ja się czegoś nauczę. Jak widzisz jakiś błąd bądz miły go wskazać :)
Oczywiście wierzymy ci, że umiesz to dobrze opisać, BO JESTES LENIEM
Cenimy cudzy odpoczynek - Cenimy to ze LENIE tutaj wymagaja odrobienia zadan domowych od ludzi ktorych maja gdzies (slowo chyba wszystkim znane).
>>>ze nikt nie będzie miał do mnie pretensji, jeśli zachęcę Agę drobną pomocą. - NIE ROZUMIESZ Polskiego slowa 'pomoc ' i to mnie bardzo dziwi, bo niby to jest twoj pierwszy jezyk. . Ja bede miala pretensje.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa