Ćwiczenia z angielskiego PILNE !!

Temat przeniesiony do archwium.
Temat zamknięty
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

91-120 z 131
Nie k***rwa nie dowidzenia

to nie jest forum dla ciebie , przeciez sa sekscje bokserskie na AWF naprzyklad przydz tam np jutro i powiec to co piwedzailes wyzej do mg , wtedy zelazka nie bedze trzeba
Cytat: mg
Nawet promotora sobie wymysliłeś - nieżyjącego, na wypadek, gdyby ktoś z nas jednak nie pracował na zmywaku i mógł to sprawdzić.

Nie zmyśliłem. Był moim promotorem cztery lata temu kiedy jeszcze żył i był wart więcej niż większość wykładowców razem wziętych. Może go znasz? No to słucham, podyskutujemy
Cytat: savagerhino
Nie k***rwa nie dowidzenia

to nie jest forum dla ciebie , przeciez sa sekscje bokserskie na AWF naprzyklad przydz tam np jutro i powiec to co piwedzailes wyzej do mg , wtedy zelazka nie bedze trzeba

Zerwij się debilu (kol)
Gadaj zdrów, chequers.
You should get AIDS and die , pig. to rozumiesz ?
powiec gdzie mieszkasz, w jakiej "wiosce" jak to mowisz
Cytat: mg
Gadaj zdrów, chequers.

Dobrze. Zostawiamy inwektywy. A kto był twoim promotorem? Jeżeli ktokolwiek był
Jakie inwektywy? Ja nie używam wulgarnego języka. Ja się dobrze bawię, naśladując twoje chore majaczenia na forum.
Masz stale IP ? Poprosze adm zeby mi dal twoj email , moze sie dowiem twoj domowy adres i tu go napisze na forum tak dla wszystkich zeby wiedzieli

chces zostawic inwektywy ? to wycofaj swoja wypoeidz i przep[ros jak dorosy facet

rozmawias z naucicielem akademockiem ( nie ja )
Cytat: mg
Jakie inwektywy? Ja nie używam wulgarnego języka. Ja się dobrze bawię, naśladując twoje chore majaczenia na forum.

Twoja krucjata to też niezły ubaw.
W zasadzie to nie ma znaczenie czy stale czy nie
Cytat: savagerhino
Masz stale IP ? Poprosze adm zeby mi dal twoj email , moze sie dowiem twoj domowy adres i tu go napisze na forum tak dla wszystkich zeby wiedzieli

chces zostawic inwektywy ? to wycofaj swoja wypoeidz i przep[ros jak dorosy facet

rozmawias z naucicielem akademockiem ( nie ja )

Goń się małpo! nudzisz mnie
Widzę, że niechcący piszę prawdę, inaczej też miałbyś ubaw.
to co tu jeszcze robisz ?
Cytat: mg
Widzę, że niechcący piszę prawdę, inaczej też miałbyś ubaw.

Pojęcie względne.
Miles zostawic inwektywy checked cos ci nie zabardzo idze, i pomyslec zeby zdrowo rozmawiac o jakis interesujacych zagadnieniach trzeba sie tak urzerac no ale czasami sie zdarza ,

checked cos jest z toba nie tak powaznie
Cytat: savagerhino
Miles zostawic inwektywy checked cos ci nie zabardzo idze, i pomyslec zeby zdrowo rozmawiac o jakis interesujacych zagadnieniach trzeba sie tak urzerac no ale czasami sie zdarza ,

checked cos jest z toba nie tak powaznie

Banana, siusiu i spać
No tak powinienes juz

przyznam ze swiety nie jestem i zdarzalo mi sie tutaj 'rozrabiac' ale bylo to co innego

teraz rozumiem , szkoda energii , tak w ogole to 'czasu' jest bardzo malo ale watpie ze to zrozumiesz

A bananka to bedziem mial niedlugo , gadaj tak wiecej , kiedys to do ciebie wroci .. e tam

Czy Wy naprawdę nie macie nic ciekawszego do roboty? Nie szkoda Wam czasu?
Zachował się zgodnie z przewidywaniami.
wlasnie to sobie uswiadomilem ale dobrze ze w tle caly czas leci cos to slucham

Cytat: To_ja
Czy Wy naprawdę nie macie nic ciekawszego do roboty? Nie szkoda Wam czasu?

W sumie to masz rację ale każda dyskusja coś tam nowego jednak wnosi. Np. dowiedziałem się że niejaki save coś tam jest ze Stalowej Woli a mq jest samoukiem. Pierwsze jest obciachem a drugie..można nawet można chwalić
Stalowa to ulica ,mendo, a co ty tutaj jeszcze robisz ?

Nie lubie przeklinac , naprawde , staram sie znaleść eufimizmy ale ty nie dakesz takiej mozliwosci
tobie chodzi o zadyme o nic wiecej
Cytat: savagerhino
Stalowa to ulica ,mendo, a co ty tutaj jeszcze robisz ?

Nie lubie przeklinac , naprawde , staram sie znaleść eufimizmy ale ty nie dakesz takiej mozliwosci
tobie chodzi o zadyme o nic wiecej

Litości. Naucz się najpierw pisać poprawnie, pawianie
nie dbam o poprwanosc teraz ale powiec checked , teraz na powaznie, chyba mozesz tak rozmawiac , skonczyles studia ?? ty masz jakis kompleks 'malych miejsowosci' co tu jest grane ?
Cytat: savagerhino
nie dbam o poprwanosc teraz ale powiec checked , teraz na powaznie, chyba mozesz tak rozmawiac , skonczyles studia ?? ty masz jakis kompleks 'malych miejsowosci' co tu jest grane ?

W życiu nie widziałem większego przygłupa. Z jakiego ZOO ty się urwałeś?
Małpa po dopalaczach?
Masz kompleks małych miejscowości oraz zawodów niewymagających kwalifikacji. Dlaczego?
Ty jednak powinienes sprawdzic jakie znaczenie ma slowo checked , checked.
Ty naprawde masz bardzo maly mozg kretynie, ktos co go kiedys wypruje , aby szybciej

no przepraszam ,probuje naprowadzic rozmowe na bardziej kulturalna sciezke ale ty nie dajesz
Cytat: mg
Masz kompleks małych miejscowości oraz zawodów niewymagających kwalifikacji. Dlaczego?

To już brzmi jak imputowanie. Już to wyjaśniałem na tym forum
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 131

« 

Brak wkładu własnego