Napisz pocztówkę do swoich rodziców

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Spędziłaś pierwszy dzień na obozie młodzieżowym w Stanach Zjednoczonych gdzie pracujesz jako recepcjonistka. Napisz pocztówke do swoich rodziców w której:
-napiszesz gdzie jesteś i czym się zajmujesz.
- opiszesz miejsce w którym znajduje się obóz.
- zaznaczysz jak rodzice mogąprzysłać ci reszte rzeczy
Pocztowka ma mieć około 60 słów prosze pomóżcie mi nie umiem pisać takich rzeczy a zaraz mam zaliczenie
pomożemy, tzn. sprawdzimy to, co sama napiszesz.
tylko jest jeden problem ja nie umiem pisac po angielsku. Nawet po polsku nie wiem jak sie za to wziasc
Jakim cudem znalazłaś się na kursie angielskiego i co robiłaś przez cały semestr?
nie potrzebuje takich komentarzy tylko prosze o pomoc jak nie mozesz mi pomoc to lepiej nie komentuj. jestem tu pierwszy raz i prosze tylko o ta jedna prace
Ja mogę Ci pomóc, ale Ty chcesz, żeby ktoś zrobił za Ciebie wszystko. Zrozum to i rusz z miejsca, inaczej nie mamy o czym rozmawiać.
No wlasnie chce zeby ktos za mnie to zrobil bo ja nie umiem!!! Probowalam nie raz i niestety mi to nie wychodzi. A mam jeszcze kilka prac do zrobienia na ta sobote dlatego prosze o pomoc.
Patrz wyżej: pomożemy poprawić, jeżeli sama napiszesz.
moge napisac po polsku poniewaz po angielsku nie potrafie
tylko frajer przetłumaczy Ci to na angielski. Co robiłaś przez cały semestr?
daruj sobie taki komentarz ... widze ze jestes bardzo inteligentny skoro taki wulgarny jestes ...
Wulgarny? :-) Zreszta jaka jest korelacja pomiędzy wulgarnością a inteligencją?
Wulgarny? Użyłem przekleństwa czy słowa uważanego za obelżywe?
mg
Nie powinnienes NIGDY krytykowac ludzi ktorzy NIBY chodza na jakies kursy czy NIBY studiuja.
Oni nie sa tam przeciez po to zeby sie czegos nauczyc. Co ty? W jakim swiecie Ty zyjesz? ;-)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia