Ktoś pomoże przetłumaczyć?

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Bardzo, bardzo proszę o pomoc w przetłumaczeniu tego teksty na angielski! Proszę...

"Cześć. Oczywiście, że cie pamiętam. Byłam bardzo zajęta przez ten tydzień,a jutro mam egzamin z angielskiego. W jakim mieście mieszkasz? Myślę, że między
naszymi krajami jest różnica 5/6 godzin (chodzi o czas).Nie, na tym zdjęciu to nie byłam ja. Teraz wstawiłam swoje zdjęcie. Gratuluje nowego prezydenta.
Co tam u ciebie słychać? Papa."

Z góry dziękuje. :)
Wg. mojej dobrej wiedzy:
Hello. Sure I do remember you. The last week has been very busy for me, and I take an english exam tomorrow. What city do you live in?
Zdanie z czasem, nie wiem, nie chce mi się myśleć...
It was not me in the picture.
Now I put the picture of me.
I congratulate you on the new president.
How do you do? Bye
Z tym przesunięciem czasowym: I think, that there is a difference between your and mine country, about 5/6 hours - I guess so.
>I think, that there is a time difference between our two countries of about 5/6 hours.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia