piszecie writing od razu na czysto?

Temat przeniesiony do archwium.
Wiem ze raczej ciezko by bylo zdazyc przepisujac calosc na czysto, ale moze macie jakies inne metody? Ja nie bardzo widze napisanie calosci od strzalu w formie dopuszczalnie czytelnej. Przeciez nawet piszac list po polsku, poprawia sie go wiele razy, zeby brzmial sensownie. Eh, te komputery, oduczyly mnie czystego pisania.
ja mam taki całkiem niezły sposób, wypróbowany na Fc zresztą, że piszesz sobie na czysto ale ołówkiem, bo tam po tym co napisałeś ołówkiemjedziesz długopisem i na końcu zmazujesz ołówek, szybko idzie, przynajmniej mi to nieźle wychodzi.... Polecam.
mimo wszystko trzeba przepisac calosc, tyle ze idzie troszke szybciej, a jesli dolozysz gumowanie, to chyba wychodzi podobnie?
ale dzieki, moze wyprobuje
To chociaz powiedzcie czy mozna pisac tylko olowkiem.
Nie można pisać ołówkiem :( To jest JEDYNA część egzaminu w której piszemy długopisem. Pytałam się prowadzącego moje zajęcia w British Council :)
Zawsze piszę wpierw na brudno i zawsze się wyrabiam. Może dlatego, że szybko piszę, za to pierwsza wersja jest zwykle cholernie niestaranna, więc wolę przepisać. Wszak 2 h to duuuuuużo czasu :)
40 min na czysto od razu i zrobione.
zapytałam panią pilnującą, czy mogę sobie ksiazkę poczytać, bo mi się nudzi, to na mnie spojrzała jakby zabić chciała.
to już miałaś writing???
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

FCE - sesja zimowa 2004