listenig-Łódź-9.12.

Temat przeniesiony do archwium.
Jak wam poszedł listenig w Łodzi?Bo mi chyba nie za dobrze....Dla mnie okropna byla część 2.....Mialam zestaw C....No ale mam nadzieję, że inne części pójdd lepiej.....
pozdrowionka dla wszystkich:)I powodzenia:)
a mozesz powiedziec co było tak troche konkretniej? o czym byl listening? jakie obrazki na speakingu? pozdrawiam i bede wdzieczna za szybką odpowiedz:)
Ja też jestem po listeningu, tak samo jak Kruszynka zdawałam część C, wobec tego myślę, że części są 4. Nie wiem czy to kwestia nerwów czy poziomu trudności testu, ale wydawał mi się dość trudny. Pierwsze dwie części są naprawdę do przejścia (dla mnie druga była najłatwiejsza), ale trzecia i czwarta... no cóż. Pytania były bardzo do siebie podobne i trudno było wybrać jednoznacznie tą najlepszą mimo, że rozumiałam to co słyszałam. Dlatego trzeba się bardzo mocno skoncentrować. Pierwsza część dotyczyła klubu sportowego, druga jakiegoś ośrodka wypoczynkowego, trzecia kariery aktorskiej jakiegoś faceta, a czwarta różnych opowieści o imprezach. Pamiętajcie Trzeba naprawdę uważać na to co się słyszy, powodzenia B
No to Beata napisała wszystko o tym listeningu:)No dla niej byla 2 czesc prosta a dla mnie trudna...Poza tym ja nie lubie czesci 2 bo są puszczane tylko raz:)
oczywiście w tytule źle napisałam. Nie 9 grudnia tylko 5 grudnia miałam listening:)Po prostu myślę już o speakingu....:)

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa