Listening - wersja A

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 46
poprzednia |
I jak wrażenia? :) Jak dla mnie to takie średnie :p co wpisywaliście :)?
jak chodzi o wrazenia,to sama nie wiem...zwlaszcza jak chodzi o 2 i 4 czesc.
w pierwszym : pierwszego nie wiem, potem (nie w kolejnosci): winter socks, group pressure, 37 metres, round, piano, dry bread (nie wiem czy cos jeszcze bylo)
w drugim: grace and ...-( nie zrozumialam co), forest, birds and mice, hunters, pipes and harps (o ile to dobre odpowiedzi, to czy jak napisalam harfs to bedzie ok...?), rivers, dalej nie pamietam

btw. czy co sa jakies punkty czastkowe, np jak w pierwszym napisalam dobrze tylko grace?
w trzecim: 1. chyba A (to, ze podobne do ich zycia czy cos takiego), 2. C(bo nie rodzina ja inspiruje, muzyka ani to z przygotowaniami), potem, cos ze zmiana tematu jej pomogla, potem ze wymyslila postac ktora szybko stala sie popularna, ostatnie chyba D - ze cieszy ja jak dzieci cos wynosza z tego, i cos ze od razu wie co sie nada... nie wiem czy cos jeszcze tu bylo
w ostatnim: pierwszy koles ze trudno bedzie utrzymac i nie pamietam co jeszcze, chyba strzelalam;) , drugie ze wilgosc (dump) i ze ability to change location, trzecie (tam gdzie cos glass) ze duzo stwiatla i chyba samotnosc, potem, ze cicha okolica ale daleko do miasta i ostatni cos ze niesamowita atmosfera ale brak prywatnosci...

a co wy macie????...
a i jeszcze w pierwszym bylo motorbike ;)
i oczywiscie damp a nie dump;)
jak dla mnie...hmmm...mialam jakies dziwne problemy z koncentracja i poszlo mi beznadziejnie...
słowka, ktore pamietam to:
PART I: media, winter socks, 37 m., preassure(wystarczy tyle czy musi byc group preassure?), round, dry bread, motorbike, co bylo z tym saloonem??
PART II: ja mam grace and proud - nie jestem tego pewna niektorzy pisali ze grace i powerful..., mialam rivers, forest, hunters, pipes, co do tego co jedza to sie chyba nie przyznam, bo glupote chyba straszna wpisalam... i dalej nie pamietam.
PART III to ostatnie tez mialam D a reszta to nie wiem...
PART IV: ta jedna (druga) babka na 100% bala by sie o wilgoc i chciala mieszkac w czyms zmieniajacym miejsca, ten facet co to mowil o jakims zamku (pierwszy)czy tam palacu z kamienia to chyba mowil ze nie byloby go stac i ze ladne widoczki by mial. Ostatni(piaty) gostek uwazal, ze to nie bedzie zbyt osobiste, bo ludzie beda zaglada mu w okna, ta jedna babka - chyba 4 mowila, ze chcialaby mieszkac w cichym miejscu, ale by to musialo byc zdbyt daleko od miasta i pewnie by nie dala rady...
A NA KONIEC MAM DO WAS PYTANIE:
kurcze, bo ja myslalam, ze jak jest prostokacik na odpowiedz to trzeba tam wpisywac jedna jakby mysl i nigdy nie wpisuje sie tak jak np. wyzej napisaliscie: birds and mice, albo pipes and harps... Dlatego wpisywalam tylko po jednej rzeczy...kurcze... A czy jak zrobilam blad w wyrazie do dostane chociaz pol pkt?
Wpisujcie swoje odp.
i pressure a nie preassure oczywista
w tym co jedza to bankowo miało być young lambs... bo tam było pytanie co im się czasami zdarza zjeść, a nie co jedzą zawsze
nie przejmuj sie, mysle ze samo pressure tez uznaja. tak samo z tym forest, mialam wrazenie ze bylo okreslone jaki to forest ale nie jestem pewna;) i wiesz moze co tam bylo w tym ze co moga birdwatchers uzywac by zajrzec do gniazd? myslalam ze drabine moze ale napisalam ja i tak zle bo leather zamiast ladder;) hmmm mysle ze powinny byc czastkowe punkty tam gdzie dwie rzeczy sie wpisuje...(mam nadzieje...)
a i w tym pierwszym w saloonie to chyba piano...?
i prosze innych by tez pisali co maja
no wlasnie wiedzialam ze moze cos young ale nie uslyszalam co...
ale ogolnie to mnie tez stres troche zjadl zwlaszcza w 2 czesci...straszna presja jak wiesz ze tylko raz sluchasz tego i np w tym o jedzeniu wlasnie sie zorientowalam ze chyba bylo cos ze young jedza czasami ale nie wychwycilam juz co...ehhh...beznadziejne;) dobrze przynajmniej ze bylo bardzo dobrze slychac (zdawalam w Gromadzie w Warszawie)
ufffffff....a ja myslalam, ze young lambs jest zle!!!!!!! Dobrze, ze kiedys ogladalam jakis film przyrodniczy o ptakach, bo to mi bardzo pomoglo:)
co do piano, to jesli juz to grand piano, bo to jednak duza roznica...
co do tego co ich podnosi to ja mam lifts, ale to pewnie zle. W kazdym razie takie slowo wystapilo w tekscie:)
czemu grand piano??? welug slownika piano znaczy i pianino i fortepian a grand piano znaczy fortepian skrzydlowy...
a z tymi lambs to pech, ze nie ogladam programow przyrodniczych;)
a jak jest z punktowaniem odpowiedzi? bo byly tylko 32 pytania, wiec za kazda odpowiedz jest 1 pkt, czy moze w niektorych sa po 2 pkt? jesli ktos wie, to bylbym wdzieczny za informacje;)
jesli chodzi o to co miało być w tym saloon to chodzilo o large map :) tego jestm na 100% pewna...
ej, oni wyraznie powiedzieli grand piano. Tak przynajmniej slyszalam. A fortepian moze byc tylko skrzydlowy...Chociaz niektorzy uzywaja zamiennie tych dwoch pojec.
A co do prawidlowych odpowiedzi to prawdopodobnie pojawia sie one tuz po zakonczonej sesji na stronie: http://www.cambridgeesol.org/support/dloads/cae_downloads.htm
Dobrze ze mielismy wersje A, bo tylko do niej publikowane sa odp.:)
ja mam tylko map:(
mówiło, ze na pianinie obok książek o odjrywcach leżała duża mapa :0 i ze on tam chodził ja oglądać :)
a co do tego co pomagało tym birdwatchers to tam była mowa i ski lift :)
hmmm mi jakos umknela ta lift i map...no ale trudno;)
i ogolnie jestem zla, bo przez to, ze nie powpisywalam przymiotnikow to mam wszystko zle:(
the total mark for the paper is adjusted to 40 to give the required weighting in the examination as a whole:)ot, to cala informacja. pewnie wyliczaja to z jakiegos skomplikowanego matematycznego wzoru, podwojnych pkt nie ma na 100%!
ej, a pamietacie pytania i dopowiedzi z 3 czesci?
hmm... nie wszystkie... ale jakies tam pamiętam :)
ja juz napisalam wyzej moje odpowiedzi z czesci 3 mniej wiecej.
a jeszcze przypomnialo mi sie ze w 2 czesci bylo jakies zdanie z dream . co w nim macie?
Wanka: nie wydaje mi sie zeby brak przymiotnikow byl bledem. jak robilam testy z zeszlych lat to tam bylo czesto tak ze przymiotniki byly w nawiasach...
rzeczywiscie bylo... chodzilo o to co sie stanie jak sie przysni jeden orzel, ale kurcze nie pamietam, co tam mam...
ja wpisalam honour ale nie wiem czy to ma sens...
to nie jest skomplikowany wzór wg którego oni obliczają te punkty.
moj nauczyciel mi to tłumaczył. Calość jest za jeden punkt czyli-jedna cześć za 8,trzecia za 6 a czwarta za 10. co nam daje 24:) a 2 częśc- jest każda odpowiedź po dwa punkty. 24+16=40:) chyba tab bylo map zamiast grand piano...
i bardzo dziekuje za pocieszenie. Mam nadzieje, ze jakos to bedzie:)
teraz juz pamietam:) tez mam honour
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 46
poprzednia |