UpstreamAdvanced -pomóżcie wybrać

Temat przeniesiony do archwium.
Przymierzam się do kupna książki Upstream Advanced, jednak w internetowej księgarni pozycji pod tym tytułem jest mnóstwo. Na przykład:
*Upstream advanced class cassettes /5/
*Upstream advanced companion book
*Upstream advanced sb
*Upstream advanced student's cassettes /2/
*Upstream advanced tb
*Upstream advanced wbk (lub to samo z dwoma kasetami)
Czy do samodzielnej nauki potrzebna jest książka nauczyciela? W której z nich znajdę odpowiedzi do zadań? I czym różni się SB od WBK? Hm, proszę o odpowiedź jeżeli cokolwiek wiecie bo nie chcę niepotrzebnie przepłacać lub kupować czegoś, co mi się nie przyda. Z góry dzięki.
Odpowiedzi do książek są niestety tylko w teacher's book, do ćwiczenia też tam są
Companion to bardzo pożyteczna książka są tam wszystkie nowe słowa wyrażenia idiomy i phrasale przetłumaczone i z przykładami zdań, to bardzo ułatwia prace, bo przynajmniej dla mnie (jestem po FCE w czercu - A) jest tam tyle nowych słówek że bez tego nie dało by się pracować, musiałabym siedzieć zesłownikiem na kolanach, na koniec działu jest tam też dodatkowy test ze słówek, niektóre zadania polegaja tylko na wpisywaniu lub dopasowaniu czegoś ale są też egzaminacyjne z use of english tyle że na podstawie słówek z danego unitu
na class cassettes sa ngrane wszystkie listeningi z student's, więc te do ćwiczenia są pewnie na workbook cassettes ale nie jestem pewna bo tego nie mam
workbook jest uzupełnieniem students booka nie różnią się za wiele, pod względem układu książki i sposobu nauki są takie same, tylko że w ćwiczeniuwprowadzane są inne słówka związane z unitem
mam i ksiazke i cwiczenie. polecam kupno obydwu ksiazek, poniewaz w workbooku jest ponadto mnostwo ciekawych slowek z innych dziedzin niz te w , ktore sa ksiazce. w cwiczeniu sa tez fajne readingi i sporo writingow. wydaje mi sie jednak ze musiz miec teachers book bo wiele zadan jest b.trudnych, gdzie jest wiele mozliwosci odpowiedzi.
Cos takiego jak Companion jest chyba tylko w seriach podręczników EGiSu. Mala rzecz a cieszy. Nowoczesne metody niech sobie beda ale nia ma to jak szybkie znalezienie polskiego odpowiednika pasujacego do KONKRETNEGO kontekstu!!
Witam
Mam takie pytanko : Z postow co wynika najlepiej kupic Upstream advanced :

Students book
Teachers book - bo sa odpowiedzi
Workbook + odpowiedzi do niego
i Companion
???

Wszystko pieknie.. ale cena martwi jak bym chciala jeszcze kupic kasety do sluchania :)

Moze ktos ma odpowiedzi do Upstream Advanced? Czy warto kupowac Teachers book ?

Pozdrawiam
ja mam kasety do upstreama nie rozpakowane jeszcze jak cos to moge pozyczyc do przegrania (gdzie mieszkasz?)
Jeżeli o mnie chodzi, jestem z Ostrołęki, ale napisz nam skąd Ty jesteś.
To bardzo miłe z Twojej strony że składasz taką propozycję aby komuś pomóc, skądkolwiek byś nie była -dzięki;)
Jeżeli o mnie chodzi, jestem z Ostrołęki, ale napisz nam skąd Ty jesteś.
To bardzo miłe z Twojej strony że składasz taką propozycję aby komuś pomóc, skądkolwiek byś nie była -dzięki;)
odpowiedzi do workbooka są w teacher's book
ja mam płyty do student's book chetnie przegram komuś za przegrane płyty/kasety do workbooka
czy jest ktoś chętny na taką wymianę
no to sie zlozylo haha- jestem zo ostroleki;) 8[tel]moje gg jak cos
Naprawdę warto kupić tą książkę. Ja zrobiłam tylko 5 unitów i nie znałam nawet 70% Z TYCH UNITÓW a zdałam advanca. Do student's book warto kupić companion i teachers i oczywiście kasety, osobiście uważam że ćwiczeniówka nie jest konieczna. Polecam tą książkę, jest super.
A z czego korzystalasś przed Upstream
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe