Czym się różni Adv. Lang. Practice?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Czym się różnią wydania książki "Advanced Language Practice" M. Vince'a tzn. ta zielona od niebiesko-żółtej?
Może aż tak dużo nie wiem, mam wersję nową a ze starej przerabiałam tylko kserówki na kursie- więc w całości jej nie widziałam.
Z tego co słyszałam, stara jest lepsza.
Jednak ja moge powiedziec tylko to, że :
-duzo ćwiczeń sie powtarza
-wydaje mi się, że te w straszej wersji wymagały więcej "myślenia" - to znaczy samemu trzeba było wpisac wyrazy (a np. w nowej wersji wyrazy były podane, tylko trzeba było je powpisywać do odpowiednich zdań), lub też były tam bardziej otwarte pytania- w wersji nowej raczej jest tylko jedna mozliwość
Więcej różnic nie zauważyłam, jak dla mnie poziom trudności ten sam- to znaczy przed kursem przerobiłam sobie w domu Vinca - nie miałam potem raczej problemów z ćwiczeniami których w nowej wersji nie było.
Pozdrawiam
Czyli w nowej ćwiczenia są inne? Czy jest ich więcej?
O dziwo w nowym wydaniu jest ich mniej. Ja mam nowe ale wydaje mi się że stare było lepsze, więc jeżeli ma się wybór to raczej stare, pozdr
Ta zielono żółta to jest wersja stara czy nowa?
stara
Jest ich mniej, ale różnica jest nieznaczna.
Plusem tej wersji jest jednoznaczność odpowiedzi gdy uczysz się z niej sam, w poprzednim wydaniu - odpowiedzi prawidłowych na to samo pytanie mogło być sporo.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa