Ile czasu potrzeba na przejscie z poziomu fce do c

Temat przeniesiony do archwium.
Witam mam pytanie ile czsu potrzeba aby przejsc z poziomu fce do cae i zdac ten egzamin?? Dzieki
Ah, takich watkow byly miliony;) NIe ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zalezy do twoich umiejetnosci, samozaparciu, ilosci poswiecanego czasy na nauke i zdolnosciach, a takze metodach nauki.

Zamiast zadawac pytania tego typu, bierz sie do nauki, rozwiazuj testy na CAE, sprawdz na ile procent je robisz i jakie trudnbosci ci sprawiaja, ogladaj duzo TV, zapisz sie na konwersacji, uczy sie gramy i slownictwa a domu, pisz wypracowania, i zdasz CAE gdy bedziesz chcial.

PZdr,
Kociamama.
Hmm.... Ja sie uczyłam rok od FCE do CAE i zdałam:)ale nie powiem ,bo się wzięłam do roboty. Dla mnie najgorsze było to ze na tym egazminie jest strasznie mało czasu np na czytanie. POwodzenia:)
Jest dokładnie tak jak mówi Kociamama :)
Wszystko zależy od intensywności i częstotliwości Twojej nauki oraz, oczywiście, uzdolnień :)
Ktoś może przejść z poziomu FCE na CAE w ciągu pół roku, bo codziennie się uczył i to dużo, a ktoś może to zrobić w ciągu 5 lat, bo uczył się raz w tygodniu i w dodatku zupełnie nie miał talentu do języków.
uczyłem sie 1 rok tylko na kursie 2 razy w tygodniu , bez pracy w domu to był kurs tzw pre - CAE , czyli u nas jest to kurs nie przygotowujący do CAE ale taki ogólny, dopiero teraz miałem mieć kurs CAE ale w VI 2005 zdałem CAE na B, wiedziałem jaki jest układ egzaminu bo zdawalem FCE także da się powodzenia
ja w czerwcu zdawalam FC. teraz przygotowuje sie do CA, bede zdawac w czerwcu(czyli powiedzmy rok przygotowania), lub na luzie w grudniu2006(czyli trzy semestry, mysle ze bez problemu da sie to zrobic.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa