FCE-czerwiec 2011

Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 302
Też wzięłam na logikę, chociaż o domu i mamie nic nie słyszałam, usłyszałam tylko coś o ojcu :D ale to była masakra... a powiedz mi, co zaznaczyłaś w II jak było pytanie o to jak się komunikuje z ludźmi z Anglii i o widok z okna? a i jak było both food and... are higher to co wpisałaś?

Kurdę, denerwuje mnie, że tu nie można usuwać postów. Niechcący parę razy dublują mi się wpisy i zaśmiecają forum... była chyba kiedyś opcja usuwania, ale zniknęła...
edytowany przez wesolyskrzat: 12 cze 2011
ja wpisałam taxes, coś tam gadała o podatkach ;p a o widok to wpisałam volcano :D
o komunikowanie się to nie było e-mail?
Kurczę, wpisałam tax w liczbie pojedynczej... volcano też... pamiętam, że jakaś odpowiedź była balcony. a co w pierwszym pytaniu o zawodzie wpisałaś?
Fuck... wpisałam wpierw e-mail, ale potem coś mówiła o tych telefonach, zmyliła mnie i ostatecznie napisałam, że telefon... :P a jak było to pytanie o to o czym ona pisze to co napisałaś? :>
edytowany przez wesolyskrzat: 12 cze 2011
no balcony też wpisałam. world life? nie wiem nie byłam pewna co do tego..
musi więcej osób się wypowiedzieć, żeby mniej więcej stwierdzić, która odp jest prawidłowa albo czekać do wyników ;)
Kurdę, napisałam to samo! world life... dziwne mi się to wydawało, ale nie mogłam nic innego dosłyszeć ani wymyślić... teraz jak porównuję te odpowiedzi, to się troszkę uspokajam, bo chyba jednak nie poszło mi tak tragicznie, jak myślałam... :) a ten zawód? radio producer czy jakoś tak?
W parcie I tez mam novel, architecture, doubtful, buying ale więcej nie pamiętam a było tego 8 chyba :D a z ta France to była podpucha żeby zaznaczać o wyjeździe za granicę, bo France się pojawiał dopiero na koniec i to była tylko wstawka, oni przez cały czas o czymś rozmawiali co by mogło się spodobać ich rodzicom i tez mówili coś o cieple albo ogrzewaniu;p

W parcie 4 w ostatnim odp B czyli będzie staranniej wybierał kontrakty
też taxes, volcano, email, zawód: radio producer i powinno byc wildlife a ja głupia napidałam world life -.-
aaaaa zawód. Wpisam też radio producer ;p też się uspokoiłam bo wczoraj jak wyszłam z listeningu to miałam ochote głową przywalić w ściane ;p będzie dobrze :)
Skoro wy też napisałyście world life to może to jest dobrze;p tylko to troszeczkę nielogicznie brzmi world life in New Zeland, bardziej pasuje wildlife ;d
bardziej mi brzmiało jak world life ;p podpuścili nas. Przypomniałam sobie jeszcze w I części było coś o tej babce która mówiła o tym konkursie muzycznym ;p
no zdecydowanie bardziek pasuje wildlife ;p ale kto wie o czym ona tam pisze ;)
Kurczę... wyraźnie słyszałam word life... zastanawiałam się właśnie nad wild life, ale że słyszalam world life, to tak napisałam... a zresztą... fuck it :D

O, to tam zaznaczyłam, że zachęca ludzi do brania udziału w konkursie... i coś było jeszcze z tym, co robi principal... czy poleca coś uczniom, rodzicom itp... co zaznaczyłyście? tam było chyba coś ze sportem bodajże...
edytowany przez wesolyskrzat: 12 cze 2011
wiecie czy zaliczaja odpowiedz w listeningu part 2, jezeli napisze sie wyraz w l.p. zamiast w mnogiej? tzn. nie wstawial S zeby zrobic liczbe mnoga.
tak ja też o tym konkursie zaznaczyłam, a to drugie - uczniom ;d
ja tez właśnie miałam wrażenie że słyszałam słowo world, life to na pewno, ale zastanawiałam się czy nie przeprawić na wildlife, ale skoro usłyszałam co innego to pozostałam przy pierwszym.
Mój nauczyciel mi mówił, że jak robi się niewielkie błędy w pisowni w II parcie to zaliczają, bo ważne jest to co chciałaś przekazać, że wiesz o co chodzi.
Chyba tak... bo jedna odpowiedź jest za 2 pkt? to chyba wtedy 1 pkt dają... ja zrobiłam tak z tax zamiast taxes. O to ja mam tak samo te odpowiedzi z uczniami i worldlife w takim razie... też myślałam, czy nie poprawić na wildlife, no ale usłyszałam world... :P
edytowany przez wesolyskrzat: 12 cze 2011
Kto z Was mial listening F?
Ja miałam test F. I też miałam sporo wątpliwości z part IV.
Zastanawiam się, może mi pomożecie, ile jest wersji tych testów? Ustne to wiadomo, być może koło 20 do wyboru. Ale jeśli chodzi o reading, use of English, listening - czy dla każdej sesji i terminu są inne? Bo skoro się powtarzają, musi być jakaś zależność
Witam,
czy da się ustalić treść części "writing" dla różnych wersji egzaminu?
We wcześniej wiadomości ktoś napisał: "Jeśli chodzi o writingi, bo ktoś pytał, to 1 części był list nieformalny, w 2 do wyboru report na temat strony internetowej, recenzja restauracji fast food, story(coś w stylu rozpocznij opowiadanie słowami ''Weszła na ulicę i była zdumiona tłumem) i więcej nie pamiętam..."
Czy ktoś miał inną wersję tej części? Jeśli tak, to byłby tak miły i coś napisał więcej :)
Pozdrawiam
Cytat: deadsilence
Ja miałam test F. I też miałam sporo wątpliwości z part IV.

nareszcie ktos z F :)
w part 2 jakie wyrazy pamietasz? ja pamietam ale nie wiem czy dobrze uslyszalam: early morning, insects, eyes, shape?, sandals, knife
Cześć,a ja teraz trochę z innej paki:) Jestem po speakingu i napiszę co miałam ;) Niestety żadne obrazki mi się nie trafiły, które wczesniej były wymieniane...Co dalej.... chciałam "wyciągnąć" od panów, którzy zajmowali się wysyłaniem do pokoi z kim będę w parze, niestety nie mogą udzielać takich info;]...Akurat mi się trafiła dziewczyna, która siedziała za mną na pisemnej części. Ogólnie to dużo osób było strasznie zestresowanych-albo im się trzęsły ręce, albo wydawało im się,że nie mogą oddychać..no nie ważne:] Pani egzaminatorka bardzo miła,a oto pytania:
1.Where are you from? What do you like about living there?
2.Koleżanka miała: dwa obrazki z biegnącymi ludźmi, na jednym: zawodowi biegacze,na drugim: ludzie biegnący na stację metra lub pociągu. Ja miałam: pani malująca w domu, pan malujący na ulicy. (pyt:what are advantages & disadvantages of painting in those places?)
3.Obrazki przedstawiające różne sytuacje, w których ludzie się komunikują (aktorzy, kelner, nauczyciel,policjantka...) pyt: W którym zawodzie umiejętność komunikowania się odgrywa bardzo ważną rolę? (coś w tym stylu:)
4. Rożne pytania na temat komunikacji międzyludzkiej: np. ważniejsza jest umiejętność słuchania,czy mówienia, czy w dzisiejszych czasach rodzice komunikują się z dziećmi, czy w przyszłości ludzie będą się komunikować tak jak teraz? I tyle, powodzenia następnym:)
Surin mam te same odp,co Ty...dobrze usłyszałaś :) Też miałam F.
Cytat: adylla
Surin mam te same odp,co Ty...dobrze usłyszałaś :) Też miałam F.
Jeszcze byl chyba festival i po deer zwierze ale jakie to nie wiem
Shape kiedy było? Nie kojarze. Reszta się zgadza plus jeszcze colors, festival i chyba po deers było horses, chociaż głowy sobie nie dam uciąć.
edytowany przez deadsilence: 12 cze 2011
Wydaje mi sie ze zamiast colors bylo shape ale glowy nie dam uciac
ja też wpisałam horse, big bees chyba też wpisałam, colour
A pamietacie odp z listeningu part 1 ostatniej scenki? Bylo o aktorce czy kims takim na scene, w odp A bylo judgment ... ktora odp wybralyscie?
Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 302

« 

Studia za granicą

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia