listening

Temat przeniesiony do archwium.
Mam moze głupie pytanie ale jeszcze nie bygeneral managerm na słuchaniu i nie wiem... chodzi mi o to czy wersje tych testów na fce są gdzies podpisane:>?? Ja mam jutro o 9.00 w CT jak wróce wrzuce moje twory zobaczymy co bedzie. Powodzenia dla wszytskich słuchających i móiacych jutro.
w wersji C w Part II bylo o filmach, gosc ktory byl producentem filmowym, studiowal wczesniej historie, robil filmy o famous people
w part IV o gosciu ktory byl malarzem i malowal landscape, a potem muzykow na kubie, duzo podrozowal i byl we wloszech, to moze sie jutro pwtorzyc, bo jak dotad w Polsce chyba wersji C nie bylo
wróciłem włąsnie z FCE z kielc. Tak jak pisaliscie wersja C. 2 część była prosta 1 też zjadliwa ale 2 ostanie były prze....... . Nie pamiętam zupełnie co było w 1, 3 i 4 części jedynie z drugiej kojarze coś:
paper
england
novelists
producer
adventures
sighn

niestety tylko tyle... stres.
pozdrawiam i powodzenia kto jeszce nie miał
ja miałam listenig dzisiaj w Krakowie i też miałam wersje C...taka sobie była
O czym mieliście poszczególne części? Podobno niektóre powtarzają się z innych wersji. Ja miałam A i w part 1 było m.in. pytanie o to czy trzeba wyrzucać czy zbierać ciuchy, a part chyba 4 o facecie, który był aktorem i wywalili go z jednej roli za to, że się zaśmiał i przerwał nagranie. Mieliście coś takiego?
w wersji C nic takiego się nie pojawiło
Temat przeniesiony do archwium.

 »

FCE - sesja letnia 2006