wrażenia po części pisemnej

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 67
dokładnie... myślałam że egzamin będzie trudniejszy a tu miłe zaskoczenie :) jedyna część z którą miałam problem to 1 tekst z readingu...
zdawałam w Gdańsku i muszę przyznać że było całkiem miło-egzaminatorzy w porządku, zero stresu...
a co do listeningu-jutro mam :)
ja w tym ostatnim ze stood zrobilam phrasal'a i dodalam for..w sumie sens jakis ma wiec moze akurat:)
Ja osoboscie sie zdziwilem.
Spodziewalem sie czegos latwiejszego przede wszystkim po readingu.
Dla mnie reading byl dosc ciezki, co mnie zdziwilo bo wydawalo mi sie ze bedzie to moja najmocniejsza strona.
Writing za to byl calkiem przystepny.
Use of english tez bylo calkiem fajne. Ja jedynie pomylilem sie w kliku przeksztalceniach zdan... no ale coz. Bedzie OK ;) Musi byc ;))
no cóż, małe załamanie po readingu...myślałam, że to moja mocna strona też \ dodatkowo myslalam, ze bede miala czas na przemyslenie, a tu 1,8 minuty na 1 pytanie okazalo sie za malo. writting - hmm- zobaczymy, nie wiedziala co pisac, wiec zaczelam chwalic sie strukturami gramatycznymi a historię z anna wymyslilam banalna. use of englush - nie wiem sama, a propos a....deal dalam a big deal?? jezyk z filmow...i w mojej opinii powinno byc fortunatly poniewaz oni dawali zakwaterowanie
Z tego co czytam wnioskuję, że z sesji na sesje efzaminy są coraz trudniejsze. Ale czemu tak jest? Czyżby tylko najlepsi z najlepszych są w stanie zdać. Czy może to coś znaczy?
Ja co prawda zdałem FCE na A - ale nie wiem co sądzić o tych tekstach, gdzieś ostatnio czytałem reading i zauważyłem słówko dość nietypowe a mianowicie incognizable, bronchitis i wiele innych - troszkę mnie to zastanowiło(...)
Jaki jest sens robić coraz to trudniejsze egzaminy?

Znacie może jakieś stronki na których by można zobaczyć papers from FCE z sesji wiosennej, ciekaw jestem czy rzeczywiśćie jest to takie trudne jak mówicie.
Pozdrawiam

Jeśli ktoś może i ma ochote się podzielić papers to prosze wysłać na [email]
zastanawiam sie jak duzo ludzi zdjae ten egzamin,czy zawsze jest tak,ze jest trudniejszsy niz w ksiakach?bo z tego co czytalam na forum cae to tam ludzie tz zalamaani,oczywiscie geniusze nie lae czy te srednie geniusze co mysla ze sa nimi maja jaks szanse?
hmm
Hej ja jestem już po wszytskich częściach UFFF, speaking luzik, listening też w miarę, najgorszy reading part 1, nie wiem czy ktoś spisał odpowiedzi bo ja tak
W usie mam podobnie jak powyżej, te transformacje też skopałam , w ostatniej części mam podobnie, vacancy, arrangements, particulary, application, unfortunately, exceptional, repayment,
Jak ktoś spisał odp to niech się podzieli,
Dla tych co nie pisali tu na forum są odpowiedzi do listeningu, który się powtarza ja miała wersję A i było identycznie jak ludzie pisali, mam nadzieje że będzie w porzo. Tylko raport jakiś dziwny mi wyszedł, nie wiedziałam czy to korki uliczne mają być??? Zobaczymy.
no jestem juz po 3 czesciach :P jutro jeszcze listening i speaking :P zdaje w Rzeszowie ;) narazie bardzo mi sie podoba :P writing byl banalny, reading oprocz czesci 1 a na use of english troche sie zagmatwalam :P ale ogolnie jest okey :P speakingu sie nie boje... troche boje sie listeningu... tym bardziej ze sie tak naczytalam tu teraz... ale z tego co wiem z Promarze slychac wszystko idealnie wiec nie powinno byc zle :D Badzmy dobrej mysli hehe ;* buziaki ;* 3mam kciuki za wszystkich ;)
Nie ma się co martwić, ja przed listeningiem też byłam na tym forum i potem w czasie egz trochę się wkurzyłam na siebie bo za bardzo się sugerowałam odpwoiedziami, ale w częsci 2 troche mi to pomogło
wlasnie tego sie boje, ze sie zasugeruje... a sorry wszystkim co dali te odpowiedzi, ale nie mamy pewnosci czy sa w 100% dobre :P
W 100% nie są bo ja napisała, w kilku inaczej ale i tak pomagają
czy ktoś pamięta odpowiedzi z listeningu??
do ludzi z Rzeszowa, jaki jest wasz candidate number?
do transformacji - ought not to have sold
do World Building - application
na speakingu miałem głupie obrazki :/ na jednym dziewczynka wybierała bluzkę a na drugim matka z córką szykowały kolację. nie wiedziałem co o nich mogę powiedzieć :/
pozatym zapomniałem jakie pytanie było do tych obrazków i kaplica :O
Cześć ja zdawałem 11 we Wrocławiu. W części ostatniej use of english wydaje mi się, że powinno być unfortunately ponieważ w tym zdaniu sens był taki, że ta firma niestety wypłaca koszty podróży tylko w wyjątkowych okolicznościach.
Ma pytanie czy ktoś mógłby mi powiedzieć, z jakich materiałów, ksiażek należałoby korzystac chcąc zdawac FC. Mam ten egzamin w planach, nie mam mozliwości zapisać sia na kurs, ale jestem systematyczna więc mogę uczyc się w domu. Jesli ktoś miałby jakieś propozycje co do podreczników, kaset itp. to bardzo proszę o rady. I jeszcze jedno pytanie ile czasu zajmuję przygotowanie do FC, wiem że to zależy od wielu czynników ale chociaz proszę o odpowiedź w przybliżeniu.
Z góry dziekuję za wszelkie rady
Dobra jest książka Virgini Evans i książki Murphy'ego
szczerze mówiąc to na pewno odradzam słuchanie materiałow z Virginia Evans,

natomiast jesli chodzi o grammar to jak najbardziej Virginia, FCE Practice Test - Plus 1&2, i oczywiscie testy z książek Cambridge ESOL, co do Listeningu to raczej mateiały z Advanced,
pozdrwaiam
ja z mechanikiem doałem 'HAVE A LOOK AT' transformacje mam na 100% poprawne,bo zawsze mi dobrze szły.Ogólnie USE OF ENGLISh był bardzo prosty
Polecam Fast track to FCE - komplet z teachersem, cwiczeniami i kasetami. Co do rozwoju poszczegolnych czesc niedawno McMillan (wydawnictwo) wydal taka serie do FCE: zielona listening i speaking - z kasetami i Use of English. Swietnie zrobione! Jak widac na forum, wiekszosc sadzi, ze lepiej jest przygotowywac do listeningu z materialow do advanced, a ja uwazam, ze tak ksiazka naprawde byla na poziomie egzaminow tegorocznych. Tez sie przygototwywalam prawie sama, wiec... ale zobaczymy po wynikach =]
czesc tak tylko pytam czy jest mozliwe aby sesja wiosenna powtorzyla sie w letniej???
Na czym polegal trans. letter? znaczy na jaki temat? a jaki byl temat artykulu do napisania?
widze lili, ze jestes bardzo mało zorientowana, skoro takie pytanka zadajesz, otoz nie ma tkiej mozliwosci aby materiał z sesje wiosennej powtorzyl sie na letniej co do joty, zreszta po co by bylo przeprowadzac egzamin skoro na kazdej byloby to samo, zatem odpowiedz jest bardzo oczywista.
Będę zdawać FCE za rok...Może masz dla mnie jakieś rady, jak się przygotować, pod jakim kątem...? CZy jest on na prawdę bardzo trudny?
tematy speakingow byly podawane na forum, poszukaj bo wszystkie sie powtarzaja.
hej mam pytanie a zarazem wielka prosbe jutro zdaje pisemny we wloszech z Fce czy nie moglbys mi podeslac pytan na writing bo z tym u mnie kiepsko a wydaje mi sie ze egzamin jest taki sam bede wdzieczna moj email to [email] dzis do 22 bo tylko do tej godziny moge uzywac neta ania
jakich pytań na writting??
tzn jakie byly tematy i formy wypowiedzi dopasowane do tego dzieki
Mieliście juz WRITING?? jak tak to jakie byly tematy pracy pisemnej???? LUDZIE POMOZCIE PROSZE [email]
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 67

« 

Zagranica

 »

Zagranica