Trzymajmy za siebie kciuki :) moje przygotowania..

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

Trzymam za wszystkich zdawających w zimie kciuki ;] i tzymajcie za mnie.

do FCE przygotowuję sie mniej więcej od roku. Angielskiego uczę sie od dawnaaa wliczając korepetycje w domu. Mój tutor mówi że sobie poradzę ... ale ja mam zawsze ogromne stresy przed egzaminami. ( może nie totalny paraliż ale mi kiszki wywraca itp:( )

################################################
poszukuję osoby ( z wrocławia) która zdaje fce w sesji zimowej i chciałaby sobie urządzić typowy speaking ze mną ;] zapewne przyniesie to obustronne kozyści :) &&&& [email] &&&& lub 691798999
Przyniesiemy materiały i usiądziemy w rynku albo gdzieś.

prosze o poważne oferty. By nie było że będę sobie gadał sam do siebie bo nikt nie przyjdzie albo z osobą która uczy się angielskiego 2 miesiące i przyszła bo chciała sobie pogadać :)

#################################################
A ponoć można wchodzic parami tzn. na speaking mozna iść ze znajomym i mieć już po części ułożoną rozmowę...... ? chyba że będzie poślizg w kolejce i para niechcący zostanie rozerwana...

pozdrawiam i czekam na odpowiedź (wiek, płeć obojętna )
Muszę Cię zmartwić, bo na speaking wchodzi się z osobą która ma numer przed lub po tobie, tak więc jeśli ty masz numer 1 to idziesz na speaking z osobą z numerem 2 itd. A numery są przyydzielane losowo, tylko nieliczni mają tki frat że trafią na sibie
No nie dokonca msz racje bo to roznie wyglada w roznych osrodkach egzaminacyjnych. Ja zdawalam w Gdansku i przed wejsciem mielismy sie sami dobrac w pary (choc to niedozwolone!) wiec weszlam z kolezanka ze szkoly językowej
dzieki za odp.

a co sądzicie na temat speakingu... mam sie płodzić pięknym "niemalże lektorskim" angielskim akcentem czy pozostać obcokrajowcem...

bo nie wiem czy to będzie na moją kożyść czy ktoś stwierdzi ale sztuczna gadka... co za palant ...

myślę że akcent mam całkiem niezły ;]

pzdr czekam na chcętną osobę do pogadania np przy kawie we Wrocławiu ;]

« 

Nauka języka