odpowiedzi do listenignu

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ma ktoś odp. do listening, wersja C ?
skad wiesz ze masz wersje C? to, co masz na statement of entry to tylko nazwa pokoju. O tym ktora wersje piszesz dowiesz sie na miejscu. A mi sie zdaje ze chociaz tych wersji niby jest 6 to wszyscy piszą A :D
no własnie miełem już listening :) miał ktoś wersję C ?
Jezeli miales juz listening to podziel sie wrazeniami i informacjami. Co bylo?
part 2 - tekst o facecie co robi organy ( nie dosłyszałem 5 słów :| )
part 3 - jaki powinien byś dobry szef (zawaliłem :| )
Gdańsk ,wersja C

Listening

Przyznam ,że nie był zbyt prosty ,to co było do wpisywania ,facet z organkami to miałem (niepokolei) : contacts ,concerts ,school ,bill ,meanding (niewiem co to takiego O_O może madeing?) ,museum ,perfect ,kwota 2,500 GBP ale chyba źle jak gadałem z innymi :( Było 5 ćwiczeń ,3 raczej banalne jak się człowiek wsłucha ,niektóre podchwytliwe ,myślisz ,że znasz odpowiedź po paru zdaniach ,a tak naprawdę dopiero przy powtórzeniu kojarzysz ,że to będzie inna odp. Ogólnie pozytywnie :D hehe ,dużo formalność ...

Speaking

Lektor był miły ,ale widać ,że to już któraś z kolei rozmowa go męczyła. Pytania proste - Skąd jesteś ? - Czy lubię poznawać nowych ludzi ? - Jakie są wady mieszkania w mieście ? Potem obrazki ,porównanie ,i tutaj się walnąłem bo nie wspomniałem o kolorystyce tylko co przedstawiają :/ Następnie co-operacja z towarzyszem na temat obrazków ,wybrać dwa z reszty (boisko do baseballa ,tańce ,spacer ,zabawa przy fontannach ,bar i coś tam jeszcze). To mi chyba poszło najlepiej dzięki dobrej współpracy z kolegą obok ,którego pozdrawiam ;) Ogólnie myśle ,że było b.dobrze ,ale zawsze możnabyło coś więcej powiedzieć ,poza tym troszke mnie jednak stresik zjadł w pewnym momencie jak się walnąłem przy porównaniu ,dosłownie zamarłem na moment....
to mend to to samo co repair albo to fix
mi wyszlo inaczej :

zamiast 25[tel]
zamiast concerts - concert halls (a to jest różnica)
zamiast perfect - DRY
zamiast school - old school room (albo cos takiego)
zamiast bill - trzeba było napisać heating bills ale ja tego akurat nie usłyszałem i źle wpisałem :P


Speaking był prosty, ale szkoda że jak już się rozkręcałem to egzaminator mi przerywal :P :P :P :P
Uuuu ,mam nadzieje ,że mi zaliczą samo concert ,school ,bill (te dwa właśnie strzelałem bo miałem puste pola) :/ Napewno 9500 ? A to nie był czasem koszt z wkładem własnym i sprzedażą ?

Aha ,jeszcze było jakie materiały ściaga z Britain , 'wood' napisałem. Co tam jeszcze było ,może ktoś pamięta ???

Odnośnie tego spotkania ,były odpowiedzi ,On the Beach ,In the Shop ,At a Bank ,co wybraliście ? Ja pierwsze ,bo była mowa o weaves ,ale w sumie ona mówia coś o spotkaniu w sklepie :/ o Banku też coś wspominała ,naprawdę niewiedziałem co wybrać :/ Ale chyba ten sklep jest prawidłowo... chyba.

Co do tej prezenterki TV ,1-e napisałem ,że miała doświadczenie z poprzedniej pracy (odp.C) ,jej córka lubiała występy przed publiką (odp.B) ,jej szef dużo pracował kosztem braku wolnego czasu (odp. A) ,skok parachute zakończył się niespodziewanie (odp. B) ,models ,nie przejmowała się krytyką (odp. B) ,a FAME to chyba odp C ,niewiem co tam było.

Bardzo mało czasu było na wpisanie odpowiedzi ,nie można było sobie całego testu potem przeanalizować i ewentulanie coś zmienić :/ To mnie najbardziej zmartwiło.

Mi akurat nie przerywał egzaminator :P

Muszę się lepiej przygotować do kolejnej części ,bo coś czuje ,że słabo mi ten listening wypadł :/
on powiedzial tak : aby kupić sprzęt, potrzebuję wydać Ł 9500 , a ja sam mam z tej transakcji Ł 2500. :D:D:D i wydaje mi sie ze chodzilo o to pierwsze. wood jest dobrze. Prawidlowe jest ze sklepem (ona sama byla na plazy, chciala sie umówic z nim do sklepu, a wcześniej wpaść do banku)

Z prezenterką masz wszystko dobrze chyba - ja tez tak mam i wiekzosc osob tez. ale jezeli chodzi o to FAME to to rzeczywiscie bylo glupie. ja zaznaczyłem B, co C nie rozumiałem :P (nie znalem tego ostatniego slowka)

Jezeli chodzi o czas, to się zgadzam. Powinni dac minimum 10 min.



Powodzenia na drugiej części !
tak powinno byc 9500 ale co do tego sklepu mam watpliwosci , chyba plaza ,poniewaz najpierw mieli sie spotkac tam gdzie ta osoba byla a potem pojsc na zakupy . Ja mialem wooden components ... Jak zaznaczylicie part 1 and 3 ??? Nie jestem tego pewien . W ostatnim mialem set ... a w przed ostatnim Encourage to work in teams ,a w pierwszym o kierowaniu na wlasciwa droge. Ogolnie zamieszalem sie w tej czesci.
Ja jestem załamana. Myslałam ze lepiej mi pójdzie, ale miałam fatycznie problemy ze skupieniem sie.
napisałam mi.n: 9500, wood, dry, composer, niestety -owo "concerts", museum,contacts...
- wydawało mi sie, ze umawiają sie na plazy a dopiero pózniej mają isc do sklepu.
- jak było z ta torbą? pamietacie?
- i z tym filmem o dinozaurach?
z torba to extra features a z dino to background chyba:P
na szczescie tak napisałam:
-torba - extra features
- dino - background

a girls - how to encourage them
z dziennikarką to:
- doswiadczenie z poprzedniej pracy
- pracoholik szef
- niespodziewane zakończenie skoku
- córka lubi "audience"
- i odpowiedz "c" przy jej wystepach
- z fame -odp. C
- modelling - odp. b - krytyka
pamietacie part 1?
1. było o dziewczynakach i sporcie
2. Torba
3. dino
4. coś o cwiaczeniach i co do czego sie zgadzają? - ja napisałam a)
- reszty nie pamietam - mam zacmienie. ;)
1- 8 c,b a a a b c b 19 - 24 c a b b c b c
mam podobnie a wy ???
W torbie chodziło o dodatkowe kieszenie?
A jakie macie odp do part 3 ?
w dinozaurach to chyba chodziło o dźwięk
dino ,to ja zaznaczyłem background ,koleś wyraźnie wspomniał ,ze brakuje mu tego tła np. roślin którymi się odżywiały etc.

torba ,zaznaczyłem pocket ,ale właśnie też miałem problem czy nie zaznaczyć extra features ,bo tak naprawdę dużo rzeczy było wspomnianych ...

girls ,oczywiście encourage ,innej możliwości nie ma :)

nie mogę sobie darować tej sumki ,chociaż qurde ,pytanie było o to ile on zarobi ,a nie ile kosztują te instrumenty ?!? tak mi się wydaje ,ale większość ma 9500 ,więc pewnie się myle....

Part 3 to była porażka ,nic nie pamiętam ,jedynie kolesia z tym dziwnym akcentem ,co był na początku ,zaznaczyłem chyba qualifications ,ale potem chyba zmieniłem na hard working ,nie pamiętam w każdym razie pewnie part 3 zawaliłem :P było zbyt skomplikowane ,odpowiedzi były bardzo podobne
to powiedz gdzie siedziałeś- bo chyba Ci co siedzieli najdalej mieli najgorzej, ja siedziałam na samym końcu i nie mam pozytywnych wrażeń co do nagłośnienia...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa