FCE - nietypowa prośba :)

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!

Po wielu nieudanych próbach opanowania angielskiego postanowiłem dać sobie ostatnią szansę;) Tym razem jednak chcę zmienić taktykę. Postanowiłem wyznaczyć sobie jakiś mierzalny cel wraz z terminem jego realizacji.
Tym celem ma być zdobycie certyfikatu FCE.
Oto jak to wygląda na dzień dzisiejszy:Poziom umiejętności oceniam podstawowy (coś wydukam dogadam się w podstawowych sprawach, słówek znam pewnie kilkaset, przeczytam i z grubsza zrozumiem w miarę prosty tekst, jeśli chodzi o pisanie to jest najgorzej.
Jak widzę swoją edukację:
- zaczynam od sierpnia - lipiec jestem na wakacjach więc coś podukam :)
- od października ruszają kury więc się bankowo zapisuję (IH lub BS)
- w domu dodatkowo ok 1 h dziennie
- w grę wchodzi dodatkowo intensywny kurs w kraju lub zagranicą
- 2 - 3 wyjazdy turystyczne za granicę - okazja do sprawdzenia się w warunkach bojowych ;)
- sporo pracuję przy kompie więc towarzyszyć mi mogą jakieś rozmówki/podcasty - max 7[tel]h miesięcznie
- ewentualnie wezmę jeszcze konwersację przez skype

I teraz pytanie do Was: czy termin grudzień 2010 jest realny??
- Jeśli tak to proszę o wszelkie porady dotyczące skutecznej metody nauki
- Jeśli nie to proszę o zaproponowanie realnego terminu + porady

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam
Wydaje mi się że możesz nie zdążyć lecz jeśli naprawdę będziesz się sumiennie uczyć to wszystko jest możliwe :)
Nie no powinieneś zdążyć.
Tylko ucz się sumiennie :)
a według mnie powinieneś sobie poradzić bez problemu. to przecież jeszcze półtora roku. ja sama zamierzam zdawać FCE w sesji wiosennej, pewnie jestem na wyższym poziomie, ale ty masz dwa razy więcej czasu i, z tego co wyczytałam, więcej możliwości niż ja (wyjazdy, konwersacje itp.)
enjoy!
Hej :)

A JA MAM PYTANKO
czy może ktoś z Was uczy się w PROFI_LINGUA do FCE?? :)

dowiedziałam się że muszę zdać egzamin FCE przygotowany przez PROFI-Lingua by wyjechać na erasmusa, jednak nie ucze się w tej szkole, a teraz już nie ma sensu sie zapissdywac,


Mam wielką prośbę- czy ktos mógłby mi "użyczyć" hasło i login do strefy studenta do poziomu FCE?


byłabym baaardzo wdzięczna!!! chciałabym przejrzeć jak wyglądają te testy i wiedzie c czego sie spodziewać [po testach przygotowywanych w tej szkole!!! bardzo mi na tym zależy
podaję kontakt do siebie, czekam na odpowiedz :)e-MAIL [email] / WIADOMOŚĆ WIADOMOŚĆ PRYWATNA NA GRONIE

Pozdrawiam :)

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia