Biuro tłumaczeń/tłumacz przysięgły

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Mam nadzieję, że wybrałam dobre miejsce na dodanie tego tematu. Poszukuję sprawdzonego biura tłumaczeń, które zajmuje się tłumaczeniami przysięgłymi. Czy ktoś mógłby mi jakieś polecić? Oczywiście może to być również osoba prywatna, byle w pełni profesjonalna. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
nie wiem, czy tu ktos ma takie doswiadczenia. To jest forum dla uczacych sie angielskiego.
Lista tlumaczy przysieglych znajduje sie na witrynie Ministerstwa Sprawiedliwosci. Firmy tlumaczeniowe biora prowizje, czyli jest drożej.
Czyli lepiej stawiać na osoby prywatne? Szukałam trochę w sieci i znalazłam m.in. BTD services. Mają bardzo rozbudowaną ofertę i tłumaczą z wielu języków. Niestety miałam dość mało czasu, więc zdecydowałam się na skorzystanie z ich usług. Wydaje mi się, że nie zapłaciłam dużo, choć nie mam porównania. Prawdę mówiąc jakoś mam mniejsze zaufanie do prywatnych tłumaczy. Czy wybierając jednego z tłumaczy przysięgłych z listy Ministerstwa Sprawiedliwości mogę mieć 100% pewność jakości?
nie slyszalem, zeby jakiekolwiek biuro wykonywalo jakiekolwiek tlumaczenia.
post wyglada na reklame konkretnej firmy, zglaszam go do usuniecia.
no wlasnie, same biura tego nie wykonuja, tylko korzystaja z uslug tlumaczy, wysylaja emailem, i dostaja z powrotem przetlumaczone wersje, klienta kasuja ale z zaplaceniem sie nie spiesza az tak bardzo
e-mailem do przysięgłego to nie za bardzo.
Oczywiscie, przysiegly misi zobaczyc oryginal, inaczej nie zrobi, bo by sie bal troche ale w skanie moze dostac oryginal i juz zaczac robic.
Otóż to
A jak jest zaprzyjazniony to moze nawet dostac wraz z oryginalem juz przetlumaczona wersje, naniesc swoje poprawki ( lub nie) i przyklepac ( i wziac troche mniej)
to się oficjalnie nazywa poświadczanie tłumaczenia.
Otoz to
Ja korzystałem z biura tłumaczeń artoftranslation.pl z Gdańska, o którym słyszałem pozytywne opinie. Wszystko wykonane dobrze i na czas. Co do ceny nie mam za bardzo odniesienia, ale z tego co udało mi się zorientować to nie przepłaciłem. Pozdrawiam.
Ja sama korzystalam z przysieglego tlumacza w Krakowie - dane wszystkich sa dostepne.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie