FONETYKA - How Now Brown Cow - Kto chce za darmo?

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 38
poprzednia |
Witam,

Moge "załadować" do netu ksiązkę w PDF + audio jeśli ktoś potrzebuję. To ok 250MB, więc nie chce wysyłać na marne. Są też ludzie, którzy nie mają audio, więc może samo to się przyda?

Jeśli ktoś ma na fonetyce ksiązkę której nie lubi - to właśnie ta może okazać się bardziej przyjazna bo my mamy na lekcji inną a ta jest do pracy w domu.

Regards,
Raphael
Co prawda, jestem już po fonetyce, ale taka książeczka się przyda :)
ładuj śmiało! Tylko skad można będzie ja sciągnąc? Rapidshare?
Hej każdy chętnie sobie sciagnie od Ciebie tą książkę, jak chcesz to zajrzyj na stronkę: www.englishtips.org tam mozna wgrywac materiały i ludziska sobie sciagają co im sie przyda. Gorąco polecam i czekam na książkę!
ja też chętnie zapoznam się z tą książką;)
a ja polecam wizyte w ksiegarni.
Jezeli doceniacie tru wlozony prze zuatorow, to kupno ksiazki jest jedynym sposobem ich wynagrodzenia.
Tez optuje za kupowaniem ksiazek w ksiegarniach, ale czasem po prostu nie oplaca sie wydawac tyle kasy na cos co mozna miec za darmo. Skoro istnieje taka opcja, a ktos nie ma czasu jeździc po ksiegarniach, lub mniej zamozny student, nie ma pieniędzy to dlaczego ma sobie nie sciagnac?
>Tez optuje za kupowaniem ksiazek w ksiegarniach, ale czasem po prostu nie oplaca sie wydawac tyle kasy na cos co mozna miec za darmo.

Nigdy nie oplaca sie wydawac pieniedzy na cos, co mozna miec za darmo. Pytanie tylko, czy trzeba zawsze korzystac z okazji - jezeli ksiazke mozna bez problemu kupic.


>Skoro istnieje taka opcja, a ktos nie ma czasu jeździc po ksiegarniach,

Kompromitujace tlumaczenie.


>lub mniej zamozny student, nie ma pieniędzy

Niech kupi do spolki ze znajomymi.


>to dlaczego ma sobie nie sciagnac?

bo autor na tym nie skorzysta. Cenie ksiazke = cenie autora = wspomagam autora finansowo
Pytanie tylko, czy trzeba zawsze korzystac z okazji - jezeli ksiazke
>mozna bez problemu kupic.

W tym przpadku, mozna. Jednak ile razy zdarzy się, ze nie można. Po co wychodzić z domu, skoro ksiązka sama przyjdzie.Nie ma na to czasu. Money is time.

Kompromitujace tlumaczenie.
Kompromitujące to może być jedynie stwierdzenie, ze kazdy z nas nigdy nie sciągnąl niczego z sieci, bo jest w księfarni. Nie wierze. Nie w dobie Internetu.

Niech kupi do spolki ze znajomymi.
Glupi pomysl, potem jest pozyczanie i oddawanie, a jak trzeba to ksiazki nie ma. Mozna ewentualnie zrobic kopie, ale po co, skoro to nie praktyczne.

bo autor na tym nie skorzysta. Cenie ksiazke = cenie autora =
>wspomagam autora finansowo

True. Niech zacznie publikować downloable versions on the Internet, wtedy skorzysta.
>W tym przpadku, mozna. Jednak ile razy zdarzy się, ze nie można. Po co wychodzić z domu, skoro ksiązka sama przyjdzie.Nie ma na to czasu. Money is time.


Jeżeli student nie ma czasu, żeby pójść do księgarni, to powinien zmienić styl życia.


>Kompromitujące to może być jedynie stwierdzenie, ze kazdy z nas nigdy nie sciągnąl niczego z sieci, bo jest w księfarni. Nie wierze. Nie w dobie Internetu.

ja nie śaągnąłem z Intenretu niczego, co mogę kupić w księgarni albo np. w sklepie muzycznym.


Niech kupi do spolki ze znajomymi.
Glupi pomysl, potem jest pozyczanie i oddawanie, a jak trzeba to ksiazki nie ma. Mozna ewentualnie zrobic kopie, ale po co, skoro to nie praktyczne.

było praktyczne, kiedy studiowałem. Zmieniły się tylko możliwości techniczne. Cywilizacja łatwizny.


bo autor na tym nie skorzysta. Cenie ksiazke = cenie autora =
>wspomagam autora finansowo

True. Niech zacznie publikować downloable versions on the Internet, wtedy skorzysta.


Finansowo?
błagam gdyby była taka opcja,żebyś mi wyslał tę książkę i nagrania mp3,dopiero co zaczęłąm studia i nigdzie nie moge znaleźć tej książki a od wielu osób słyszałamże praktycznie jest najlepsza z tym że ciężko ją zdobyć, będę bardzo wdzięczna
pozdrawiam
justyna
jeśli jest taka możliwość ściągnięcia tej książki ja też chętnie skorzystam. Tylko gdzie ją znaleźć?
ja tez bardzo poprosze, jestem na I roku filologii angielskiej i ta ksiazka jest mi super potrzebna.. a nie moge jej dostać w zadnej ksiegarni...
witaj,
dzis zarejestrowalam sie jako uzytkownik i zauwazylam twoje info. jestem bardzo zainteresowana ta ksiazka. czy moglbys ja zaladowac?
pozdrawiam,
magda
Witam,
strasznie mi zależy na tej książce. Prawda jest taka, że trudno ją dostać.Czy mogę prosić o wyslanie tego na maila, albo w jakis inny sposób. czekam z niecierpliwością na odpowiedź.
gosiex
Witam ja również poprosze o przesłanie mi tej ksiazki, jesli nadal to aktualne na adres : [email] :) Pozdrawiam :)
tez poprosze
[email]
dzieki
witam.. właśnie szukam tej książki z nagraniami i w żadnej księgarni jej nie widzę, więc jeśli można to też poproszę o te materiały :)

[email]
też mam fonetykę z którą mam problemy i bardzo bym prosiła o przesłanie tej książki z audio, lub skąd można ściągnąć. Gorąco pozdrawiam i z góry dziękuję.
Przepraszam nie podałam swojego emaila: [email]
Przepraszam nie podałam swojego emaila: [email]
czesc bardzo potrzebuje zestaw podrecznik+plyta how now brown cow.bede bardzo wdzieczna.bardzo ciezko jest dostac,
witam
ja bardzo poprosze same audio jesli jest taka mozliwosc..jesli nie to on=bie wersje:)
dziekuje bardzo

[email]
prosze cie o przeslanie tej ksiazki z plyta jestem na filologii angielskiej zaocznie i niestety musze pracowac duzo w domu.twoja pomoc jest niezbedna prosze i czekam
http://www.kup-ksiazke.pl/o/19247/how-now-brown-cow%3F.html
Witam
Własnie potrzebuję tę książkę. Gdyby nie było problemu byłabym zainteresowana. POzdrawiam.
no własnie jas też nie podałam adresu.
[email]
hej.
Książkę mam już od dawna. Ale niestety nie mam skąd załatwić sobie audio - a przecież to integralna część HNBC.
Proszę, prześlij mi tylko nagrania audio na
[email]
z góry dziękuję :-)
Właśnie jestem w trakcie nauki z tej książki i bardzo by mi sie wymowa przydała, więc proszę Cię przyślij mi to:D:D:D Dzięki z góry:P
Zapomniałam dodać maila [email] Dzięki:*
Hej, jesli to mozliwe to rowniez poprosze o te ksiazke w pdf :). Moj mail - [email] . Z gory dzieki ;)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 38
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Szkoły językowe