If you see Amy = Fu*k me ?

Temat przeniesiony do archwium.
z pudla:

Piosenka If You Seek Amy budziła wiele kontrowersji od pierwszego dnia ukazania się płyty Circus. Jeszcze zanim Britney Spears nakręciła teledysk, wiele stacji radiowych odmówiło jej grania. Powód? Tytuł piosenki układa się w zdanie – "Fu*k Me".

if ju sik ejmi = if ju fak mi

I don't get it :/
FUCK ME - ef you see key me

Przeczytaj glosno a zabrzmi jak if you seek amy - yf you see/k ey/me

Nie wiem czy to lapiesz....
Po prostu to jest to SPEELING, czyli śpiewając literuje to i wtedy wychodzi F*CK ME
A jaki teledysk sprytny do tego zrobili. :P
A na czym polega jego spryt? Bo jakoś nie mogłam sie dopatrzeć ukrytych treści.;)
Ludzie to mają pomysły xP
Przeciez to jest bardzo proste. Ale tylko trzeba mieć dobre podstawy pronunciation.

Może ja wyjaśnie to jakoś przejrzyście.

If you seek amy (na pierwszy raz brzmi jaky " jeśli szukasz Amy")
/ef ju si kej ME/
Przeciez artur to juz wyzej wyjasnil.
no tak ale niezbyt przejrzyscie dla wszystkich :P ty moze wiesz o co chodzi to rozumiesz :P Pracowałam z wieloma ludźmi i wiem ze zawsze sie znajdzie ktos kto potrzebuje wyłozenie tematu dosc dogłębniej :P
hm, widocznie Ty tego potrzebowałaś, skoro napisałaś własne wytłumaczenie :-)
Ale o co się w ogóle rozchodzi ?? Dlaczego czuje się atakowana przez was :/ Nie rozumiem tego wcale!! Dość, że chciałam pomóc to jeszce macie jakies wąty. Łaski bez!! Przepraszam ze sie wogóle odzywałam.
pewnie dlatego, że mnie i Pakkowi wydawało się, że Artur wyjaśnił to w odpowiedni sposób.
Co dwie glowy to nie jedna drodzy Panstwo! Uzytkownicy tego profilu powinni reprezentowac kulture i taktyke w dzialaniu! Niektorzy czuja sie potrzebni wiec nie zniechecajmy ich od tego. Filolodzy wielbia slowo;) Cieszcie sie dniem!!!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa