matura

Temat przeniesiony do archwium.
Hej nie wie ktoś czy z podstawową maturą też mam szanse się dostać do NKJO w Jastrzębiu lub w Cieszynie? Nie wiem czy złożyć tam papiery czy lepiej sie nie kompromitować i dać sobie spokój...
A co te szkoly powiedzialy jak sie ich zapytales?
No że teoretycznie mam szanse tylko że domyslam się jak to wygląda. Chciałabym po prostu wiedziec czy to ma sens z punktu widzenia studentów.
Hej.

Tak samo jak w moim przypadku. Także jestem w NKJO. Osobiście zdawałem maturę rozszerzoną i postawiłem sobie poprzeczkę bo to już jest znacznie wyższy poziom niż podstawa a moja wiedza nie była najlepsza. Solidne przygotowanie i jakoś poszło. :) Myślę, że z dobrze zdaną podstawą ( ok. 8[tel]% ) dostaniesz się. Zależy od pozostałych studentów i ich wyników, ilości złożonych podań. Ale wg mnie lepiej przygotować się do rozszerzonej i zdać ją na 60 %, ale to będzie znacznie wyższy poziom i pomoże Ci to na 1 roku, chociażby w PNJA ( czytanie, słuchanie, struktury różne gramatyczne) bo to jest mniej więcej poziom FCE. Warto przemyśleć. ;)

Pozdrawiam. ;)
Dziękuję za odp tylko powiem szczerze że matematyka pochłania cały mój czas i najzwyczajniej w świecie nie wyrabiam z angielskim:/ i zrezygnowałam z rozszerzenia, a teraz w sumie żałuję, bo już jest po sprawie.. deklaracje poszły do OKE. Trudno, może mi się jakoś uda z podstawą.. liczę na coś w rodzaju cudu:) pozdrówka:)

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie