PLAN SZYBKIEJ NAUKI

Temat przeniesiony do archwium.
Mój problem jest następujący: za 2-3 tygodnie czeka mnie wyjazd do UK do pracy, będę zdany wyłącznie na siebie. Muszę do tego czasu podreperować swoją znajomość angielskiego-wiem, że to bardzo krótki okres, ale nie mam wyboru. Wg. testów mój poziom gramatyki to pre-intermediate, czytanie poziom intermediate (czytam np. readersy na tym poziomie bez większych problemów czasami tłumaczę słówka), chyba najgorzej jest ze zrozumieniem ze słuchu. Ponieważ obecnie nie pracuję, mogę się skupić wyłącznie na nauce angielskiego. Jak taką naukę zorganizować? Czy zechciałby mi ktoś podpowiedzieć? Z czego skorzystać? Zebrałem trochę programów, mogę popożyczać inne jakieś materiały. Z góry dziękuję za pomoc.
Jaka prace bedziesz wykonywal w UK? Czym glownie bedziesz sie zajmowal?

Jesli czujesz sie dosc pewnie jesli chodzi o czytanie i rozumienie tekstu czytanego to nie skupiaj sie na tym. Mowisz, ze twoim najwiekszym problemem jest rozumienie ze sluchu- pocwicz to, ogladaj filmy/serale po angielsku, mozesz zaczac z napisami az sie osluchasz.

Nie napisales nic o mowieniu, a to jest chyba najwazniejsze jesli chodzi o wyjazd za granice. Jest duzo osob, ktore chca rozmawiac po angielsku na skype. Mozesz takze zapisac sie na kurs konwersacji w szkole jezykowej-bardzo pomocne!

Pamietaj, ze znajomosc jezyka polega na efektywnej komunikacji- mowienie i rozumienie ze sluchu to najwazniejsze tego aspekty.

Pozdrawiam,
Karolina

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie