dr Krzyżanowski czy Red Point ??

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

Który kurs dla osoby początkującej będzie lepszy ?
Angielski w 3 miesiące dla początkujących dr Krzyżanowskiego ?
czy Angielski Red Point poziom 1 dla początkujących ???

Pozdrawiam
Cosmo12
Ja twierdzę, że Krzyżanowski!
Cytat: bejotka
Ja twierdzę, że Krzyżanowski!

A czym się różni Angielski w 3 miesiące dla początkujących, od Angielski Kurs Audio podstawy ???
tego samego autora ??
[quote name=Cosmo12
A czym się różni Angielski w 3 miesiące dla początkujących, od Angielski Kurs Audio podstawy ???
tego samego autora ??[/quote]

Niestety nie znam tego drugiego. Czy mógłbyś podać jego wydawnictwo i rok wydania oraz gdzie go można zamówić?
Cytat: bejotka
[quote name=Cosmo12
A czym się różni Angielski w 3 miesiące dla początkujących, od Angielski Kurs Audio podstawy ???
tego samego autora ??[/quote]

Niestety nie znam tego drugiego. Czy mógłbyś podać jego wydawnictwo i rok wydania oraz gdzie go można zamówić?

Obydwa kursy są wydawnictwa PONS/LektorKlett - Kurs Audio Podstawy wydanie z 2010 roku
[quote name=Cosmo12
A czym się różni Angielski w 3 miesiące dla początkujących, od Angielski Kurs Audio podstawy ???
tego samego autora ??[/quote]

"Angielski w 3 miesiące dla początkujących" jest bardzo podobny do kursu "First Steps in English". Był wydawany z kasetami audio, z płytami Audio CD i z programem i bazą SuperMemo. Kursy audio angielski podstawy i angielski - natępny krok są nowsze i mają, moim zdaniem troche mniej materiału., ale za to lepiej prezentują gramatykę.

10 lat temu przerobiłem całość pierwsz4ego kursu. Dzisiaj, gdybym zaczynał naukę angielskiego, wybrałbym nowsze kursy.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Programy do nauki języków