Skuteczna nauka z ang.pl

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
niedawno zapisałam się na tą stronkę i widzę, że można się z niej nauczyć języka angielskiego, jeśli ktoś będzie się uczył regularnie. Nie wiem tylko jak się uczyć "po kolei" aby nie pomieszać sobie czegoś. Czy powinnam uczyć się działami po kolei ( najpierw dział nauka ) i po kolei uczyc się zakładka po zakładce w takiej kolejności jaka istnieje na stronie, czyli części mowy, czasy, strona bierna, mowa zależna itd. czy powinnam jakoś naprzemiennie to robić? To dla mnie ważne, bo niechcę sobie pomieszać wszystkiego, przez co okaże się potem, że nauczyłam się czegoś za wcześnie i przez to wszystko mi się pomiesza, wiecie o co chodzi.
Myślę, że powinnaś traktować tę witrynę jako uzupełnienie nauki w szkole/na kursie i zajmować się tymi zagadnieniami, które akurat 'przerabiasz' w podstawowym miejscu nauki.
O ile wiem, na witrynie nie ma wskazówek dotyczących kolejności zapoznawania się z różnymi działami i może się zdarzyć, że trafisz na treści, które wymagają znajomości innych treści, tak jak piszesz.
Hej! Może ma ktoś do odsprzedania kurs j. angielskiego AJ Hoga- Power English, VIP Member Program. Dzięki . Pozdrawiam.

« 

Programy do nauki języków

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia