niedociągnięcia z Angielskiego, braki z Gimnazjum > szkoła średnia

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, problem jest nietypowy, a mianowicie
przez 3 lata w gimnazjum miałem 5 z Angielskiego, ale tak naprawdę to wiedze mam na 2 - 3
bo 3 lata leciałem na ściągach, :/ no i chciałbym gdzieś go podszlifować w internecie czy jakimś darmowym programie bo idę do szkoły średniej i nie chcę żeby był wstyd,
a czy nie lepiejtak od razu kupic dyplom ukonczenia studiow - bo i tak w szkole sredniej tam tez bedziesz sciagal. Wyniki teraz widzisz...

Terri, tym razem ironia nie jest potrzebna. Chłopak, jak widać zrozumiał swój błąd, chce go naprawić i raczej pomoc mu jest potrzebna niż żarty z niego.

Wouek, a nie możesz przelecieć samemu ten program szkolny, który przerabiałeś w gimnazjum? W razie problemów pisz tu. Na pewno ktoś Ci pomoże.
Cytat: To_ja
Terri, tym razem ironia nie jest potrzebna. Chłopak, jak widać zrozumiał swój błąd, chce go naprawić i raczej pomoc mu jest potrzebna niż żarty z niego.

Nie wiedzialam ze sciagania pracy innych jest teraz obowiazkowe w szkolach.
Gdyby chlopak polegal na sobie i na wlasnych silach to by juz byl na wyzszym szczeblu - no ale zgodze sie, ze JEDEN mistake to kazdy w zyciu moze zrobic, ale on to robil SYSTEMATYCZNIE, nie jeden raz.

Ale, ze ja jego nie bede osadzac, to jak cos ciekawego wklei tutaj na forum, to oczywiscie ide pierwsza z pomoca - tylko nie translator.

« 

Pomoc językowa

 »

Podręczniki językowe