książki do czytania na poziomie średnizaawansowany

Temat przeniesiony do archwium.
Jakie znacie, czytaliście ksiązki na poziomie średniozaawansowanym. Czytam ksiązki napisane w tym języku ale przyznam ze tylko dwie mi sie podobały reszta to tragedia, same nudy, opisy, sprzed XIX wieku. ciężko iść i tak grzebać w książkach jak człowiek nawet nie wie dokładnie czego szuka natomiast opisy to troche za mało, a jeszcze przecież wszystkiego nie rozumiem także porażka. Tylko Prosze nie mówicie Harry Potter. Mam na myśli raczej książki o tematyce jak thiller czy obyczaj. Prosze o rade lub propozycje. dzieki
Ja właśnie ostatnio dosyć intensywnie czytam książki no więc tak z serii Cambridge University Press "Bad Love" to jest o pani detektyw Felicity... potem z tej samej serii ale to troszke trudniejsze (chociaż uważam, że na tym poziomie powinnas sobie poradzić) "But was it murder?" tez cos o detektywie własnie jestem w trakcie jej czytania i mam jeszcze jedną w sumie jeszcze nie zaczełam czytać ale wydaje się byc ciekawa "Black Beauty" autor: Anna Sewel...
No a jutro ide do szkoły to wezmę nową książke i skrobne ci jeszcze tytuła...Pozdrooo

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa