komputerowy kurs języka angielskiego

Temat przeniesiony do archwium.
Jaki polecacie komputerowy kurs języka angielskiego? Ja przez pewien czas przerabiałem supermemo ale średnio mi się podobał. Według mnie za dużo informacji naraz
Więc ustaw mniejszą ilość nowego materiału.
Co sądzicie o programie Profesor Henry bo będe go przerabiać
Profesor Henry to bardzo dobra seria programów: "Profesor Henry - Słownictwo", "Profesor Henry - Gramatyka" i "Profesor Henry. Rozumienie ze słuchu i Konwersacje".
edytowany przez bejotka: 14 lip 2014
Dzieki za informacje właśnie jestem trakcie ściągania Profesora Henrego. Proszę tylko powiedzieć w jakiej kolejności powinno się to przerabiać?
Cytat: Macius700
... Ja przez pewien czas przerabiałem supermemo ale średnio mi się podobał. Według mnie za dużo informacji naraz

Dlaczego?
SuperMemo No problem, to bardzo dobra adaptacja tradycyjnego kursu "English? No problem!" doktora Krzyżanowskiego. Trudno o nim powiedzieć, że zawiera "za dużo informacji naraz".
SuperMemo Extreme English to doskonały materiał do nauki słownictwa. Prezentuje zarówno słówka, jak i przykładowe zdania z ich użyciem.

Ale godny polecenia jest też kurs firmy Young Digital EuroPlus + Reward. Firma ta wyspecjalizowała się w adaptowaniu bardzo dobrych podręczników angielskich. Zajrzyj na jej stronę. Może znajdziesz coś, co cię bardziej zainteresuje.
Cytat: bejotka
Cytat: Macius700
... Ja przez pewien czas przerabiałem supermemo ale średnio mi się podobał. Według mnie za dużo informacji naraz

Dlaczego?
SuperMemo No problem, to bardzo dobra adaptacja tradycyjnego kursu "English? No problem!" doktora Krzyżanowskiego. Trudno o nim powiedzieć, że zawiera "za dużo informacji naraz".
SuperMemo Extreme English to doskonały materiał do nauki słownictwa. Prezentuje zarówno słówka, jak i przykładowe zdania z ich użyciem.

Ale godny polecenia jest też kurs firmy Young Digital EuroPlus + Reward. Firma ta wyspecjalizowała się w adaptowaniu bardzo dobrych podręczników angielskich. Zajrzyj na jej stronę. Może znajdziesz coś, co cię bardziej zainteresuje.

Przerabiałem supermemo pewnie robiąc za dużo naraz i wszystko mi się mieszało
A co sądzisz o Pr Henrym?
I który uważacie za najlepszy? Bo też chciałbym skorzystać z jakiegoś, ale nie znam się na tym
Temat przeniesiony do archwium.