Czego najpierw się uczyć?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!

Dużo osób polecą tę stronę do nauki języka, lecz mam mały problem wchodzę sobie w gramatyka rzeczownikó która jest chyba dobrze wyjaśniona potem po przerobieniu owych rzeczowników wchodzę do ćwiczeń i chcę się sprawdzić a tam w ogóle nie na temat pytania np. czy mam wstawić don't czy doesn't cofam się czy tego nie przegapiłem a jednak nie... Wszedłem ogólnie w gramatykę i po prawej stronie jest lista Najpierw są części mowy a tam przedimki potem właśnie rzeczowniki nie wiem czy to jest dobry spis od którego mam zacząć bo pytanie o don't czy doesn't to są chyba czasy więc już sam nie rozumiem od jakiego poziomu się zaczyna
w działach dotyczących poszczególnych czasów masz polecenia zatytułowane "Make a question". Tak możesz sobie ćwiczyć zadawanie pytań w poszczególnych czasach. Podobnie jest ze zdaniami przeczącymi - ćwiczenia nazywają się "make a negative sentence"
Nie zrozumiałeś mnie, ja po prostu nie wiem czego najpierw mam się uczyć żeby móc rozwiązywać ćwiczenia. Ja do czasów nawet nie doszedłem bo na początku listy jest części mowy-> rzeczowniki. Wchodzę na ćwiczenia rzeczowników a tam wyskakuje mi coś czego jeszcze nie miałem i nie na temat stąd moje pytanie że może w złej kolejności się uczę... Tak czy inaczej czemu pytanie don't czy doesn't jest rzeczownikach? Nie mam pojęcia...
na pewno nie można robić tych ćwiczeń działami po kolei. Niestety, bez podręcznika/nauczyciela nie będziesz wiedział, jak się do tego zabrac.
Jeżeli masz angielskiw szkole, rób ćwiczenia o tematyce takiej, jak to, czym zajmujecie się w szkole.
gdzie Ty widzisz don't/doesn't w dziale "Rzeczownik'?
Rozumiem tu są poszczególnie działy z których można się podszkolić fajnie ale po prostu nie trafia to w moje oczekiwania a szkoda bo fajnie i jasno wytłumaczona stronka.

Tutaj https://www.ang.pl/cwiczenia/755
prosby o zmiane ukladu cwiczen, jakies uporzadkowanie kieruj do wlascicieli witryny

cwiczenie dotyczy liczby mnogiej/pojedynczej rzeczownikow.
Cytat: mg
Jeżeli masz angielskiw szkole, rób ćwiczenia o tematyce takiej, jak to, czym zajmujecie się w szkole.

Dokładnie tak! W nauce angielskiego nie musisz wychodzić przed szereg. Po prostu staraj się dobrze opanować materiał, jaki prezentowany jest w szkole.
Nie trzeba znać miliona słów. Można znać 3 tysiące i umieć super nimi operować! Widać różnicę!
Ta strona pomoże Ci w znalezieniu materiałów do wsparcia nauki szkolnej. Warto z nich skorzystać.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Matura

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia