Posuzkuje ksiazki

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, poszukuje pewnej książki z angielskiego, niestety nie mam za wiele danych. Ma jedynie skserowana część jej zawartości. Na tej postawie wiem, że poszukiwana przeze mnie książka:
- jest zorganizowana w formie testów, jest ich przynajmniej 35, przynajmniej 192 strony ma książka
- zawiera tylko zadania na słownictwo
- każdy test zawiera kilka zadań, numerowanych cyframi rzymskimi
- ćwiczenia są różne np. testy wyboru, słowa w ramkach ,zdania z podanym słowem, uzupełnianie luk lub częściowych luk itp.
- na stronie 25-tej jest test 5, pierwsze zadanie zaczyna się od "The knowledge and eloquence..."

Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Jeśli ktoś kojarzy taka książkę to proszę mi napisać tytuł/autora/wydawnictwo. Z góry dziękuję :)
Naprawdę nikt sie z ta ksiazka nie spotkał ?
To jest książka Macieja Mataska "English Advanced Vocabulary and Structure Practice" - wyd. Handybooks
Maciej Matasek, English Advanced Vocabulary and Structure Practice, Altravox Press

korzystałem z niej intensywnie, kiedy uczyłem na kursach przygotowujących do egzaminów na filologię/lingwistykę. Bardzo polecam.
NB. w każdym unicie jest co najmniej jedno ćwiczenie gramatyczne (transformacje). Te transformacje są akurat na mniej zaawansowanym poziomie niż ćwiczenia leksykalne, co nie umniejsza ogólnie wysokiej wartości książki.
Unitów jest 36, do tego klucz odpowiedzi.

Powodzenia w poszukiwaniach!

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia