Proszę o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę sprawdzcie mi te zdania :

1)Czy pomimo ryzyka chciałbyś wyjechać do któregoś z krajów tropikalnych?
Despite of the risk, would you like to go to some of the tropical countries?

2) Czy kiedykolwiek się szczepiłeś przeciwko chorobom tropikalnym?
Did you ever inoculate to protect your body from tropical diseases?

3)Czy gdybys wyjeżdzał do któregoś z krajów tropikalnych przyjął byś tylko szczepionki konieczne czy również zalecane?

Nie wiem jak to przetłumaczyc...

4)Czy kiedykolwiek cierpiałes na którąś z chorób tropikalnych?
Did you ever suffer from some of the tropical diseases?

5) Co poza szczepieniem się można zrobic by chronic nasze ciało?
What, exept the vaccines we can do to protect our body?

6) Czy zrezygnowałbyś z bardzo ciekawej podróży tylko dlatego ze bałbys się zarazić którąś z chorób?
Nie wiem jak to przetłumaczyc, przychodzą mi do głowy tylko jakies dziwne zdania...

7)Która z chorób tropikalnych Twoim zdaniem jest najgrożniejsza?
Which tropical disease, in your opinion is the most dangerous?

8) Co byś wybrał (nie biorąc pod uwagę ceny): bardzo ciekawą ale niebezpieczną podróż w jakies tropikalne miejsce czy nie tak ekscytująceale za to bezpieczne miejsce np. w Polsce?
What would you like to Choose (nie biorąc pod uwagę ceny????) very interestig but dangerous trip in some tropical place or not so exciting but safety place for example in Poland?

9)Czy uważasz że ryzyko związane z zapadnieciem na jakąś tropikalną chorobę może być dodatkową atrakcją dla osób lubiących ryzyko?
Do you think that the risk związane z zapadnięciem na jakąś tropical disease can be additional atraction for people who like risk?
1.Despite of the risk, would you like to go to of the tropical
countries?
2.Did you ever inoculate to protect your body from tropical diseases?- lepiej by było: Have you ever inoculated against tropical diseases?
3.3)Czy gdybys wyjeżdzał do któregoś z krajów tropikalnych przyjął byś
tylko szczepionki konieczne czy również zalecane?- If you went to any of those tropical countries, would you take only necessary injections or those that you have been informed about to take, too??
5.What else, except the vaccines, we can do to protect our body?
6. Czy zrezygnowałbyś z bardzo ciekawej podróży tylko dlatego ze
bałbys się zarazić którąś z chorób?- Would you give up an interesting journey only because you would be afraid of becoming infected with one of diseases?
8.What would you like to Choose (nie biorąc pod uwagę ceny????) very
interestig but dangerous trip in some tropical place or not so
exciting but safety place for example in Poland?- What would you choose( not taking into a consideration the price):a very interesting but dangerous trip some tropical...:)
9.Do you think that the risk
Dziękuję

« 

Brak wkładu własnego

 »

CAE - sesja zimowa 2007