Tłumaczenie tematu pracy mgr-pomocy!

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo proszę o pomoc w przetłumaczeniu tematu, bo boje się, że jak sama zacznę kombinować to coś dziwnego może z tego wyjść. Będę bardzo wdzięczna!
Kreacje władców w wybranych utworach Adama Mickiewicza i Juliusza Słowackiego
Portrayals of rulers in selected works of ... and ...
Bardzo bardzo dziękuję!!
Witam!
Mam prośbę. Głowię się nad przetłumaczeniem tytułu pracy mgr. Mój angielski jest mocno początkujący, jeśli to nie problem dla Was, byłabym wdzięczna jeśli zweryfikowalibycie to co przetłumaczyłam. Z góry dziekuję.

Tytuł pracy: Opinie młodzieży na temat szans zawodowych
w Powiecie Śremskim na przykładzie Gimnazjum w Książu Wlkp.

Tytuł pracy (wersja po angielsku): Opinions of young people on the subject of professional chances
in the Śrem District on the example of the junior secondary School in Książ Wlkp.

Pozdrawiam
Young people's opinions about employment possibilities in the Srem District. The case of the Junior Secondary School in Książ Wlkp.
Super, dziękuję za szybką reakcję, pozdrawiam!!!
Drodzy forumowicze, ja również mam wielką prośbę o pomoc w tłumaczeniu tematu pracy mgr: "Ocena form ewidencji podatkowej małych przedsiębiorstw". Będę ogromnie wdzięczna za pomoc i z góry dziękuję. Pozdrawiam.
Cytat: Claudia6686
Drodzy forumowicze, ja również mam wielką prośbę o pomoc w tłumaczeniu tematu pracy mgr: "Ocena form ewidencji podatkowej małych przedsiębiorstw". Będę ogromnie wdzięczna za pomoc i z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Evaluation of tax records types in small enterprises.
edytowany przez moderatora: 14 cze 2011
Bardzo dziekuje! :)
Mam wielka prośbę o przetłumaczenie tematu mojej pracy: Analiza zagrożeń i ocena ryzyka zawodowego na przykładzie wybranego przedsiębiorstwa. Z góry dziękuję za pomoc
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia