Tłumaczenie: biznes/finanse - pomocy :)

Temat przeniesiony do archwium.
31-39 z 39
| następna
Cytat: mg
Na tamtej stronce jest śmieciowy angielski. Niewiele stamtąd mozna wykorzystać w innych tłumaczeniach. Albo tego nie widzisz, albo ślepo wierzysz regułkom. Wstyd.

Powtarz się!!! A o tłumaczeniach nie masz zielonego pojęcia! Nie będę z Tobą dalej dyskutować, bo nie mam zamiaru marnować swojego cennego czasu ... Żegnam ozięble...
[/quote]
Powtarz się!!! A o tłumaczeniach nie masz zielonego pojęcia! Nie będę z Tobą dalej dyskutować, bo nie mam zamiaru marnować swojego cennego czasu ... Żegnam ozięble... [/quote]

Nic mnie tak nie zabawilo jak tej post.
'mg - o tlumaczeniach nie masz zielonego pojecia'....nie mam zamiaru marnowac mojego cennego czasu.......'
jak zaczelam sie smiac, to malo sie nie posikalam.....
Cytat:
A o tłumaczeniach nie masz zielonego pojęcia!

Jasne.

Powtarz się!!! A o tłumaczeniach nie masz zielonego pojęcia! Nie będę z Tobą dalej dyskutować, bo nie mam zamiaru marnować swojego cennego czasu ... Żegnam ozięble... [/quote]

Nic mnie tak nie zabawilo jak tej post.
'mg - o tlumaczeniach nie masz zielonego pojecia'....nie mam zamiaru marnowac mojego cennego czasu.......'
jak zaczelam sie smiac, to malo sie nie posikalam.....[/quote]

a powycierałaś chociaż po sobie swoje "szczochy"??? hahahhaha
Ja cie od razu z góry przeprosze myszka ale ty jestes kretynka, ok
Cytat: myszkaaa154
a powycierałaś chociaż po sobie swoje "szczochy"??? hahahhaha

tym zdaniem pięknie sie podsumowałaś
nic dodać, nic ująć

Wydaje mi się że administracja powinna podnieść wiek wstępu na tą stronę z 7 na conajmniej 15 lat...
Dzięki za odzew, ale najlepiej nie kontynuować tego watku - ona chyba chce sobie/się popisać
Cytat: lexass
Wydaje mi się że administracja powinna podnieść wiek wstępu na tą stronę z 7 na conajmniej 15 lat...

It’s not that bad idea. Then, I guess, we could assume by default that an IQ of every goof-ball who surfaces here to make waves is equivalent to his/her age.

@mg

Sorry, I couldn't resist. I'm a weak man.
edytowany przez savagerhino: 06 maj 2012
Temat przeniesiony do archwium.
31-39 z 39
| następna