Proszę o sprawdzenie i poprawę treści dotyczącej kwestionariusza ;)

Temat przeniesiony do archwium.
Email jest generowany automatycznie w celu szybszego kontaktu Państwa z naszą firmą.
Szczegóły całej oferty pracy znajdą Państwo w linku poniżej, wraz z kwestionariuszem osobowym, proszę zapoznać się z ofertą a krótki kwestionariusz wypełnić dodając m. in. telefon kontaktowy w celu szybszego kontaktu.
Oto linki:
Kwestionariusz:
i Potrzebne hasło:
Aby pobrać kwestionariusz, proszę wejść w pierwszy link, nacisnąć "download". Jest to moje zabezpieczenie, gdyż szukam poważnych i uczciwych osób a wypełnienie wszystkiego trwa dosłownie mniej niż minutkę. Oferta którą Państwo pobierzecie jest naprawdę atrakcyjna. Numer kontaktowy automatycznie po wypełnieniu dostaję ja, bym mogł(a) się z Państwem szybciej skontaktować aniżeli drogą emailową. Pozdrawiam.

Email is generated automatically for faster contact you with our company.
Details of all jobs you can find below the link together with a questionnaire, please refer to the offer and fill out a short questionnaire adding, among others. contact phone.
Here are links:
Questionnaire:
and need a password:
To download the questionnaire, please go to the first link, click "download", questionnaire then download automatically. This is my protection, as I am looking for serious and honest people and fill out all takes literally less than a minute. The offer is really attractive. Contact Number i get automatically after completing I can be contacted quickly than a contact by e-mail. Regards.


Z góry dziękuje za pomoc gdyż mój angielski niestety mocno kuleje ;/
edytowany przez PanAutko: 05 paź 2012
zglos sie do biura tlumaczen. Po co masz sie meczyc?

« 

Pomoc językowa