Tłumaczenie zdań oraz sprawdzenie ich poprawności.

Temat przeniesiony do archwium.
Hej. Proszę o przetłumaczenie zdań na język angielski dla brata. Jest mu to bardzo potrzebne na dzisiaj. Proszę żeby było krótko ale na temat. Przetłumaczył je sam z pomocą google tłumacz ale nie jest przekonany czy są dobrze zrobione. Proszę też o ich sprawdzenie . :D

PL:

Ja lubie oryginalne ubrania,ponieważ są dobrej jakosci i ładnie wygladają.

Ja lubie oglądać piłke nożna,ponieważ interesuje się sportem i gram w piłkę razem z przyjaciółmi.

Ja bardzo lubię piłke nożną,ponieważ oglądam mecze w telewizj i bardzo często gram w pilkę nożną.

Ja lubię jeść marchewkę,ponieważ ma bardzo dużo witami i jest smaczna.

Ja nie lubię jeść pizzy,ponieważ jest nie zdrowa i ma mało witamin.

Ja lubie słuchać muzyki klasycznej,ponieważ uspokaja mnie.

Moja ulubiona piłkarska druzyna to Borussia Dortmund,ponieważ gra tam dużo polskich zawodników których jestem fanem.

Ja lubie swoje miejsce zamieszkania,ponieważ mam tam przyjaciół i okolica jest miła.

Ja chciałbym zmienić w swoim domu

Ja chciałbym w moim domu pomalować ściany i na nowo je umeblować. Chciałbym powiększyć mój pokój.



ANG:

I like the original clothes, because they are of good quality and look nice.
 
I like to watch football, because it is interested in sports and play football with my friends.

I really like football, because I watch matches on TV and very often play football.

I like to eat carrots because it has a lot of vitamins and is tasty.

I do not like to eat pizza because it is not healthy and have few vitamins.

I like to listen to classical music because it calms me.

My favorite football team is Borussia Dortmund, because the game there are a lot of Polish players'm a fan.

I like his residence, because I have friends there and the area is nice.

I would like to change in your home

I would like in my house, paint the walls and furnish them again. I would like to enlarge my room.

Z góry dziękuję.
nie sprawdzamy po translatorach
To udziel odpowiedzi na pytania.
W 3 nie powinno być np dlatego zamiast ponieważ?;)
to jest twoje zadanie, a nie moje

« 

Brak wkładu własnego