bardzo prosze o pilną pomoc - kilka zdań!!!

Temat przeniesiony do archwium.
BARDZO PROSZE O PRZETŁUMACZENIE TYCH KILKU ZDAŃ- TO BARDZO WAŻNE I JESLI POTRAFICIE TO POMÓŻCIE MI!!! DZIĘKI WIELKIE:*:*:*:* (W RAZIE TRUDNOŚCI NIE KONIECZNIE DOSŁOWNIE)DZIĘKUJE SERDECZNIE!!



zawód - aktor

aktorstwo jest wymarzonym zawodem kazdej małej dziewczynki, ktora chce byc sławna, bogata i miec wielu fanów i fanki. pozniej, marzenia stają sie powoli mniej realne. mysle, ze jest to bardzo opłacalny zawód lecz niesie za soba wielkie ryzyko. zeby grac w teatrze badz telewizji trzeba miec wielki talent i ogromne predyspozycje. jezeli jednak to sie uda, aktostwo zapewnie duze pieniadze, szacunek wsrod innych ludzi, prestiż. poprostu ułatwia dalsze zycie. Dobry Aktor powinien byc przede wszystkim odważny, ekscentryczny i orginalny. mimo, ze bycie aktorem jest na pewno męczące i trudne jest one odpowiednio wynagradzane zarówno finansowa jak i przez fanów i własny dobrobyt.
Prosze napisac co potrafisz - my to sprawdzimy.
nie potrafie wiec prosze o pomoc
>nie potrafie wiec prosze o pomoc

To nie jest prosba o pomoc. To jest prosba o odrobienie pracy domowej. Tu tego sie nie praktykuje ( a przynajmniej mam taka nadzieje).

A tak jeszcze mnie uderzylo:

>zapewnie duze pieniadze, szacunek wsrod innych ludzi

... ale tego sie nie czepiam. Kazdy ma swoj sposob na zycie.
przykro mi bardzo, z tym cytatem jednak musze sie zgodzic bo takie sa REALI A!!! poza tym to nie jest praca domowa, nie moj tekst a ja nie ucze sie tego jezyka dlatego prosze o pomoc. dziękuje bardzo za pomoc

« 

Programy do nauki języków

 »

Pomoc językowa