Prosze kogos o pomoc... ważne dla mnie..

Temat przeniesiony do archwium.
Moge dodać coś ważnego o jezykach..heh co zdecydowalo o tym,ze tu sie zarejestrowalam? szczerze to to,ze niedawno u mnie w szkole byla wymianka taka..teraz od tamtejszej niedzieli do piatku rana byli Niemcy a my Polacy jedziemy do Hispanii wiosna..bo i Hiszpanie do nas przylecieli
(w poniedzilek)..ale kto chcial to zabieral kogos do domu i ja sie zglosilam mialam dziewczyne Lise mieszkala razem z emna i moimi rodzicami u mnie w domu hehe troche sie dogadywalysmy..troche po niemiecku troche po anigielsku..
ja mam lat 14 , bo 10stycznia bede miala 15... a u kolegi przez te 5dni mieszkal Andy.. Niemiec..kolo 17lat.. urodzil sie tego samego dnia i miesiaca co ja.. mimo tego,ze ja nie gadam niestety dobrze po niemiekcu ani angielsku jakos zesmy sie dogadywali prze zmojego kumpla wlasnie tego Filipa i Kamile bo oni umieli naprtawde dobrze angielski i mogli mi tlumaczyc co Andy do mnie mowil.. heh.. i zalezalo by mi bardzo ,by ktos z was mi pomogl.. konkretnie chodiz mi o to,ze ja z Andym piszemy do siebie maile i zmaierzamy si epsotkac w wakacje i ze soba pobyc..przez ten czas chce bardzo poduczyc sie jezyka angielskiego i niemieckiego... bo on w tych jezykach mowi najlepiej... jest Rosjaninem..ale mieszka w Niemczech.. ale anigielski doskonale umie!...chodiz mi o to,ze ja bym pisala od niego maile o Polsku..a ktos by mi tlumaczyl je na angielski..cyz niemiecki..bym mogla mu go wyslac..by on mnie zrozumial... bo to co On do mnie pisze to ja wiem z tego co siostra mi mowi..a ona zdala fersta i takie tam... i ona mi tlumaczy co On do mnie pisze..ale.. jak jej dlugo nie ma a ona studiuje w krakowie... to nie ma kto mi tlumaczyc i pomoc mi do niego pisac..wiec prosze..niech mi ktos pomoze! bo mnie na nim zakezy..cos miedzy nami zaiskrzylo przez te pare dni...
no i troche niedoslysze... wiec i tu jest drobny problemik u mnei z nauka jezyka..Prosze..
Pomożcie...nie chce tracić z Nim kontaktu... (moglam troche nie po "Polsku" wyjasnic..bo sie spieszylam..)
ale prosze.. jesli ktos by sie zgodzil,by tlumaczyc moje maile do niego to prosze...no blagamm ;P niech mi powie szybko! z góry Wam dziękuje...

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia