Pomoc w przetłumaczeniu

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę o pomoc w przetłumaczeniu tekstu.

Młodzi ludzie nie powinni mieszkać razem przed ślubem. Myślę , że gdy nie mieszkają razem czekają na wspólne spotkania,chodzą często na randki, do kina , spacery. Te wszystkie spotkania mają na celu poznanie siebie nawzajem. Gdyby para zamieszkała razem to już by nie były okazje do spotkań skoro byliby razem na co dzień. Zaczęłyby się codzienne obowiązki, po pracy każdy zajmuje się swoimi sprawami , często siedząc osobno. Zakochani przyzwyczailiby się do swojej obecności i przestali potrzebować siebie tak bardzo jak przedtem. Rodzina pary mogłaby to źle odebrać , ponieważ nie każdy akceptuje mieszkanie razem przed ślubem. Mogłoby to doprowadzić do kłótni rodzinnych i nieplanowanego poczęcia dziecka. Niektórzy to zamieszkanie razem odbierają wtedy jako zmianę na gorsze, pomimo to można przekonać się do siebie , zauważyć wady i zalety swoje i ukochanej osoby.
zanim ktos Ci pomoze, to musisz to sama przetlumaczyc - albo od razu podac mi szkole i imie nauczyciela, ktory Ci to zadal. Ja od razu przesle moja wersje do niego, i w ten sposob nawet nie bedziesz sie musiala fatygowac z przepisaniem.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie