liścik... ;(

Temat przeniesiony do archwium.
PLISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :((((((((((((((((( pomóżcie mi błagam buuuuuuuuuu musze napisać na jutro list a nie umiem..... ;(((

Napisz list do szkoły angielskiej, w którym zawrzesz:

* prosisz o podanie szczególnej rodziny angielskiej u której będziesz mieszkać podczas kursu
* zapytaj o ich skład
* sposób spędzania wolnego czasu
* podział obowiązków
* zapytaj czy mieszkając u danej rodziny będziesz mógł grać na gitarze, gdyż, jest to twoje hobby i korzystać z komputera

MAKSYMALNIE 120-150 słów ( nie moze byc wiecej ani mniej)

PLISKA POMOZCIE mi... zdaje w tym roku maure ale z niemieckiego a z anglika jestem noga... musze oddac go jutro bo jesli nie to grozi mi słaba ocena... prosze was jestem juz załamana nikogo nie znam kto mglby mi pomoc..... jedyna nadzieja w was... prosze.................................. ;(
Napisz list do szkoły angielskiej, w którym zawrzesz:
>
>* prosisz o podanie szczególnej rodziny angielskiej u której będziesz
>mieszkać podczas kursu
>* zapytaj o ich skład
>* sposób spędzania wolnego czasu
>* podział obowiązków
>* zapytaj czy mieszkając u danej rodziny będziesz mógł grać na
>gitarze, gdyż, jest to twoje hobby


Chetnie Ci pomoge, ale dalas za malo punktow, by wyszlo 120-150 slow. Poza tym, list zlozony z samych pytan wedlug mnie troche glupio wyglada. Jesli wiec chcesz cos do tego dodac - napisz to postaram Ci sie to przetlumaczyc na tyle, na ile umiem. Pozdr

Dear Sirs, I would like to know more details about the hosting family. How many people are in the family? ( albo: How many members do they have in their family altogether?). Do they have any children? If yes, what are their names and ages? How do they spend their free time? Also, I would like to ask you can I play quitar at their home? I have been playing quitar for years and it is my great hobby. Please, answer this all questions, because it is very important for me. I will be waiting for your replay. Yours sincerely, XXXX
Ucielam koncowke. Jeszcze mialo byc o komputerze:
Will I have access to a computer and the internet?
Albo: Do I have computer access or internet access at my homestay?:-))
Czy jakos tak....
NAPRAWDE CI DZIEJUJE............................................ WIELKIE DZIEKI ZE CHOCIAZ STARAŁAS MI SIE POMOC......!
DZIEKUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :*****

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa