bardzo bardzo proszę o pomoc w przetłumaczeniu

Temat przeniesiony do archwium.
Hej Bob,

Urlop się skończył i czas zacząć pracę.

Daj mi proszę informacje na temat naszych planowanych przesyłek. Czy wiadomo kiedy bedzie odebrana przesyłka .............
Czy przesyłka ........ jest wysłana przez

Prześlij mi proszę ......... do przesyłki która była ładowana 15 sierpnia .

p.s. dzieki za zdjęcie z twoich wakacji , to miejsce rzeczywiście jest zjawiskowo piekne. Ja swój urlop spędziłam bardzo pracowicie, ponieważ kupuję dom i w związku z tym miałam kupę formalności do załatwienia, sam rozumiesz !

Za pomoc bardzo ale to bardzo dziękuję !!!!Mam nadzieje że niedługo sama bedę sobie radzić z takimi tłumaczeniami
Hi Bob,
The vacation is over and it's time to get back to work.
Give me info about our planned deliveries (jesli to paczki to PARCELS) please. Do you know when the .. delivery will be received? Is the....delivery sent by....?

Send me please ... to the delivery which was loaded on the 15th of October.
PS thanks for the photos from your holidays. this place is really phenomenally beautiful. I spent my holidays working hard, since I am buying a house and because of it I had many formal things to do, you see.(you understand, do you?)!
Hello bob

The vacation is finished and it’s time to go to work.
Please give me an information about our planned mails. Do you know when the mail will be collected. Did the mail was sending by .....
Please send me .... with the mail which was loading 15 of August.
p.s. thansk for the Picture of your holiday, that place is realy phenomenally beautiful. I spent my vacation workin very hard and a lot. Because i am buying a house and in this connection I had lots of things to do, you know what I mean.


ps mam nadzieje ze strona bierna dobrze uzywa heheh
w przed ostatnim zdaiu przed because ma byc przecinek a nie kropka pomylilo mi sie .....
A od kiedy to przed 'because' stawia się przecinek???
nie chodzilo mi o gramatyke angielska tyko o to ze tam nie ma byc kropka ani duza litera jejkuuuuuu ;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

CAE - sesja letnia 2005