zadanie z angielskiego. pomoc. sprawdzenie

Temat przeniesiony do archwium.
to moje zadanie z angielskiego. czy poprawnie napisane? dzieki z gory

Dear Louis!

I haven`t written so long. I`m sorry but I can`t come as we`ve planned. I have an important exam in Math and I mustn`t miss it. Anyway I`m writing to let You know that I won`t be able to spend this weekend with You. We can`t skiing together,sorry. I`d be pleased to come at another time if it`s allright with You. You may suggest someone else to spend weekend with You or I can also change the reservation in hostel. Please write me quickly with your answer.

Have a nice time.

XYZ
napisałabym to tak:

Dear Louis, /bez wykrzyknienia, ale z przecinkiem/

I know you haven't heard from me for a long time and I'm really sorry.
I`m writing to let you know that I won`t be able to spend this
weekend with you so we can`t go skiing together.
I can't come because I've got an important exam in Maths (Math - amer.ang. - nie wiem, jaką wersję angielskiego preferuje nauczyciel;) and I mustn`t miss it.
Anyway, I`d be pleased to come at another time if it`s allright with you:
I could change the reservation in the hostel but I would need to do this soon.
Or I guess it would also be fine if you took someone else to spend the weekend with you.

I am waiting anxiously for your reply.

Take care,

vvv

YOU - nie piszemy z dużej litery (wiem, że tak jest grzecznie w j.polskim, ale w ang. to nie ma znaczenia i może po prostu nie zostać zrozumiane).

Pozdrowienia!:)
Mam do Was ogromna prośbe.mam podobny problem. napisać list. Moje zadanie brzmi: Byłaś/es na pogawendce na temat sposobu zdrowego odzywiania. Napisz list do kolegi w którym (nieformalny)
a) o czym było spotkanie i kto go prowadził
b) kiedy i gdzie sie odbyło
c)podaj 2 sposoby zdrowego odzwiania sie
d) napisz co o tym sądzisz i czy chcesz któryś zastosowacbny problem. z góry dziekuje. prosze o nadsyłanie pomocy na: [email] postaram sie tez pomóc tym którzy beda potrzebować pomocy
Cytat: Koffana
Mam do Was ogromna prośbe.mam podobny problem. napisać list. Moje zadanie brzmi: Byłaś/es na pogawendce na temat sposobu zdrowego odzywiania. Napisz list do kolegi w którym (nieformalny)
a) o czym było spotkanie i kto go prowadził
b) kiedy i gdzie sie odbyło
c)podaj 2 sposoby zdrowego odzwiania sie
d) napisz co o tym sądzisz i czy chcesz któryś zastosowacbny problem. z góry dziekuje. prosze o nadsyłanie pomocy na: [email] postaram sie tez pomóc tym którzy beda potrzebować pomocy




Rada dla Ciebie :D

Poświęć trochę czasu, aby przynajmniej spróbować napisać ten list, tak jak kolega wyżej a nie sie opie.r.dalasz za przeproszeniem i najlepiej zeby ktoś napisał za ciebie :)
trus,

Napisales ta wersje uzywajac nuanse amerykanskie, ktore w BrE nie bylyby uzywane. I prosze jeszcze raz, jak poprawiamy - to dajemy znac gdzie sa bledy a NIE ODRABIAMY cale zdania za kogos. ON nigdy sam sie nie nauczy, bo nie bedzie wiedzial co zrobil zle.
Tru nie przejmie się tymi uwagami.
Tekst pochodzi sprzed 5 lat.
edytowany przez mg: 11 lis 2010
Wyobraź sobie że jestes uczniem w sowjej wymarzonej szkole
Przygotuj notatke dla uczniów tej szkoły, Ma ona obejmować cztery punkty:

* Lekcje i czas trwania lekcji

* przerwy

* Stółówka i inne obiekty

* zajęcia po szkole
Cytat: zakazna
Wyobraź sobie że jestes uczniem w sowjej wymarzonej szkole
Przygotuj notatke dla uczniów tej szkoły, Ma ona obejmować cztery punkty:
* Lekcje i czas trwania lekcji
* przerwy
* Stółówka i inne obiekty
* zajęcia po szkole

no i co? Czekamy niecierpliwie az cos sie pojawi na forum..............
hej ;) mam problem! czy mógłby ktoś mi napisać 5-6 zdań na tematy:
Where do you go to buy food? Why?
Do you like doing shopping? Why?

Dzękuje z góry ;*
dlaczego ktoś miałby odrabiać za Ciebie pracę domową? No dlaczego?
Napisz sam, a ktoś sprawdzi.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków

 »

Szkoły językowe