Jak powiemy ... ?

Temat przeniesiony do archwium.
Poprawcie mnie jeśli jest gdzieś błąd

Prysznic jest lepszy od kąpieli ( w wanie) bo możesz zaoszczędzić energie ... Shower is beter then bath because you can save energi ! A jak powiemy dzięku prysznicowi możesz zaoszczędzić energie ?
Kiedy jest najbliższy lot/pociąg do Londynu ? Whery is near fly ?
Czy możesz mi doradzić gdzie powinienem jechać ? Can you give me advaic whery I should go ?
Ile kosztuje dwu tygodniowy kurs ? How much does the curs cost for two weks ?

Napisz to sam bez pomocy idiotycznego translatora.
i ten translator nawet nie ma pojecia o gramatyce.
A ja wam radzę by zamiast pisać idiotyzmy napisać coś z sensem bo nie wiem skąd pomysł że korzystałem z tłumacze ? ŚMIESZNE.
Nie mam pojęcia o gramatyce haha leże i kwiczę :-] no faktycznie nic o niej nie wiem :-]
to najpierw sprawdź pisownię każdwego słowa, którego użyłeś, bo jest błąd na błędzie.
Nie będe setny raz powtarzał że mam dysleksje i błędy mi się w Polski zdarzają a co dopiero w angielskim więc wiecie co ? Żegnam i dziękuje za taką pomoc.
Jasne, nie będziesz powtarzał, bo nigdy o tym nie pisałeś. Obrażaj się.
Pisałem :-]
Może wiesz może i nie ale jakiś czas temu gadałem z babką od komisji z cku-u i ona mi powiedziała że dyslektycy mają to do siebie że w angielskim piszą jak mówią i choć moich usilnych starań to błędy przez jakiś czas będę robił.
Nie w tym wątku
W tym nie ale też ciężko bym pod każdym pisał adnotacje że mam to i to ;-)

No cóż koniec tematu bo nie chce się spierac.

A co do mego angielskiego jest postęp i to mega bo jeśli byłem zwykle ofermą z języków obcych to teraz z maturki mogę mieć między 60 a 70 % a to mnie już dumą napełnia bo wiem że będzie jeszcze lepiej.
edytowany przez Daro1234: 16 maj 2011
Cytat: Daro1234
W tym nie ale też ciężko bym pod każdym pisał adnotacje że mam to i to ;-)

ale wszyscy inni mają to wiedzieć.
Nic powiedz mi tak lub nie a mianowicie takie zdanie How many of people do work in free time czyli jak dużo ludzi pracuje w wolnym czasie i nie wiem jednego a w zasadzie nie jestem pewien czy po do musi być they ? Choć w zasadzie mogłoby być bez do i they co nie ?
how many people work in their free time?
bez do bo to pytanie o podmiot
Pytanie i tak nie ma sensu - jak pracuja, to nie maja wolnego czasu.
Z sensem czy bez to takie było na maturze "7 Zapytaj go o liczbę osób, które pracują w wolnym czasie"

No ale dzięki

edytowany przez Daro1234: 16 maj 2011
By taking a shower instead of a bath you can save energy /and water/.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie