Sprawdzenie tekstu wazne

Temat przeniesiony do archwium.
Moglibyscie mi sprawdzic i przetlumaczyc ten ostatni kawalek. Bardzo wazne bo mam to na jutro.


My school days experiences is one of the most memorable phase of my life. I have so many happy memories to talk about so it's really hard to choose. It seems to me that the best of all is our trips to berlin. I think that thoose trips was our class tradition. Every year we drove there on a Christmas market called Weinachtsmarkt. It was really amazing. We were walking around fair and everyone were feeling this magic climate. Of course everyone bought traditional sausages. We could also go to the city for shopping. And on the way back on the bus everone ( się chwalili zdobyczami ).I think when in the future i look back at those days smile automatically comes to my face.
na przyjklad w pierwszym zdaniu masz napisane 'wspomnienia jest' i 'jedna z najbardziej pamiętnej fazy'
w drugim zdaniu jedno 'so' trzeba usunac
w czwartym zdaniu znowu masz 'wycieczki była'
everyone to liczba pojedyncza
could znaczy 'mielismy mozliwosc, ale niekoniecznie korzystalismy z niej'
boasted of what kupili (uzyj w odpowiednim czasie)

brakuje kilku przedimkow, sa bledy ortograficzne, ale ogolnie jest zrozumiale
Cytat: mg
na przyjklad w pierwszym zdaniu masz napisane 'wspomnienia jest' i 'jedna z najbardziej pamiętnej fazy'
w drugim zdaniu jedno 'so' trzeba usunac
w czwartym zdaniu znowu masz 'wycieczki była'
everyone to liczba pojedyncza
could znaczy 'mielismy mozliwosc, ale niekoniecznie korzystalismy z niej'
boasted of what kupili (uzyj w odpowiednim czasie)

brakuje kilku przedimkow, sa bledy ortograficzne, ale ogolnie jest zrozumiale

Mogłabys/móglbys mi powiedziec dokladnie gdzie te przedimki i jakie bledy ? prosze to bardzo wazne
przeciez opisalem bledy.
Cytat: mg
przeciez opisalem bledy.
no okej bledy wiem ale chodzilo mi o przedimki
przeciez to ma byc Twoja praca samodzielna. Co, chcesz mieć szóstkę?
serio ? to chyba oczywiste ze jak proszę o pomoc to zależy mi na dobrej ocenie. Widze ze jesteś pazerny i nie możesz podać mi głupich przedimków. Myślałam ze na tej stornie oferuje sie pomoc językową. Zresztą czy ja ci każe napisać za mnie prace ? nie pytam się tylko o durne przedimki. Juz sobie możesz darować.
na tej stronie oferuje sie pomoc dla osob, ktore same chca poprawic swoja angielszczyzne.
Jezeli nie wiesz, gdzie nalezy wstawic przedimki, po zwroceniu uwagi, ze ich brakuje, to widocznie nie nalezy Ci sie tak dorba ocena, jaka chcesz miec.
Zastanow sie, ktore rzeczowniki sa policzalne i jakie przedimki trzeba wstawic w ich okolicy. Jak wiesz, o co biega, nie bedziesz mial trudnosci.
Cytat: pomocypotrzebne
serio ? to chyba oczywiste ze jak proszę o pomoc to zależy mi na dobrej ocenie. Widze ze jesteś pazerny i nie możesz podać mi głupich przedimków. Myślałam ze na tej stornie oferuje sie pomoc językową. Zresztą czy ja ci każe napisać za mnie prace ? nie pytam się tylko o durne przedimki. Juz sobie możesz darować.

Serduszko kochane, TY akurat nie jestes od myslenia...(myslalam, ze na tej stronie). Jestes za mloda zeby miec moce myslenia......TY jestes od uczenia sie....
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa