Wypracownie POMOC!!

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 33
poprzednia |
Mam napisać wypacowanie na 100 słów na temat radio i telewizja w moim życiu.
w 1 akapicie ma być cos o radiu wady i zalety
w 2 akapicie telewizja wady i zalety
w 3 podsumowanie

Prosze o pomoc jest to moje być albo nie być w szkole mam zagrożenie wiec musze to jakos napisać nie musi być 100 słów moze być mniej. Ale żeby cos było błagam
Napisz i daj do sprawdzenia. Jest tu na forum wprawdzie jeden frajer (Maestro), który odrabia zadania za leni, ale dzisiaj coś go tu nie widać.
Ale ja jestem naprawde cienki z angielskiego prosze moze ktos napisze mam to na jutro
I myślisz, że nauczyciel nie pozna, że to nie Ty pisałeś? LOL
Nie bo powiedział zebym napisał tylko zeby było i da mi 2:)
Ale też moze być troche błędów:)
To nic dziwnego, że jesteś cienki z angielskiego. Powiedz rodzicom jakiego masz nauczyciela i niech się wybiorą do dyrektora szkoły.
To napisze ktoś mi to wypracowanie w koncu. Własnie odchodzi bo napisalismy petycje do dyrektora i chce juz powystawiac oceny bo nie bedzie narazie nauczyciela na jej miejsce. Prośba chociaż pare zdań
Ewa, co ty pier... ja tu zawsze jestem...
Bartez, je jestem frajerem, ale nie na tyle bym za Cibie jeszcze pisał. Napisz po polsku to Ci przetłumaczę... (z błędami rzecz jasna)...
>Ewa, co ty pier...

No, miszczu, jak Ty tak do ludzi mówisz...
Milcz gadzino...
Moim zdaniem radio jest bardzo pożyteczne ponieważ można słuchać różnorodnej muzyki z całej polski, można być na bieżąco z wiadomościami z kraju i ze świata oraz dowiedzieć się o różnorodnych ciekawostkach. Wadami radia moim zdaniem jest niekiedy brak sygnału powstały z powodu warunków atmosferycznych.
Telewizja moim zdaniem jest lepszym rozwiązaniem niż radio lecz nie można słuchać muzyki ale można oglądać różnorodne programy przyrodnicze filmowe informacyjne. Wadami telewizji jest zbyt dużo reklam pomiędzy programami oraz to że nie odchodzimy od niego tylko oglądamy ciągle.
Z wniosków napisanych powyżej najlepiej słuchać radia niż oglądać telewizje ponieważ radio nie przyciąga tak jak telewizja i w każdym momencie można wyłączyć i odejść.
Pomoże ktoś??
In my opinion, radio is very useful when you want to listen to various kinds of music from all over the Poland. You are up to date with home as well as world news and you can learn about numerous curiosities and interesting facts. However, one of the drawbacks of the radio is a possible lack of waves caused by the bad weather conditions.
When it comes to TV, I think it is a better solution than radio. Apart from the possibility of listening to the music, one can watch various kinds of nature, movie and news programmes. But, similarly to radio, TV has its disadvantages. There are too many commercials and very often we find it difficult to get away from the screen.
To conclude, radio is better than TV. It is not as addictive as TV and one finds it easier to control the time he or she devotes to it.
tam sa bledy.
Wiem bo powinny być zeby nie było:) ze to ja sam pisalem;p
Może mi ktoś powiedziec ile jest bledów tutaj mysle ze na 3 bedzie?/
morze ktos powiedzieć??
Dużo błędów jest, ale dla Ciebie to nie powinno mieć znaczenia. Zaliczasz przecież na dwóję, prawda? Nauczyciel i tak pozna, że sam tego nie pisałeś.
In my opinion, radio is very useful when you want to listen to various kinds of music from all over the Poland. You are up to date with home as well as world news and you can learn about numerous curiosities and interesting facts. However, one of the drawbacks of the radio is a possible lack of waves caused by the bad weather conditions.
When it comes to TV, I think it is a better solution than radio. Apart from the possibility of listening to the music, one can watch various kinds of nature, movie and news programmes. But, similarly to radio, TV has its disadvantages. There are too many commercials and very often we find it difficult to get away from the screen.
To conclude, radio is better than TV. It is not as addictive as TV and one finds it easier to control the time he or she devotes to it.

Wyrzucę tylko 3 błędy, bo po co więcej, nie? :((
from all over the Poland - 2 a nawet i 3 błędy jakby się uparł :)
Jak to jest cały tekst skopiowany i nic nie zmieniłeś ile jest wogóle błędów w nim????
tam jest wiecej.
Jak czytam ten u góry u ten z dołu to są te same słowa nie ma nic innego?? Moze ktos napisze gdzie są te błędy u góry i na dole?
Nikt uczciwy na tym forum Ci tego nie napisze ani nie poprawi, bo to nie Ty napisałeś to wypracowanie.
a mnie nie wolno, bo sobie tego nie zyczy, osoba ktora to pisala.
Poprawiaj ;-) To wolny kraj...
To poprawi ktos ten tekst tak zeby z 5-6 błedów było. ??
POMÓŻCIE !! Mam oddac w środe bo nie bylo nauczyciela. Błagam was 5-6 błeow zeby bylo
Błagam was pomóżcie
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 33
poprzednia |

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia