Praca w Irlandii na dłużej

Temat przeniesiony do archwium.
Witam! palnuje wyjazd do Irlandii,(nie jestem zielona w tej materii bo pracowalam juz za granica, ale zawsze jechalam w ciemno i pracy szukalam na miejscu). Teraz jednak chce jechac na dluzej tzn. min 3 lata i chcialabym znalezc cos pewnego itp. Znalazlam wprawdzie b.duzo linkow w Polsce i w Irlandii, ale za bardzo nie wiem jak sie do tego zabrac, moze dlatego ze szukac chce z Polski. Czy ktos ma moze (zapewne ktos ma!)doswiadczenie w tejze materii???Jak wygląda procedura gdy ja jestem tu a pracodawca lub agencja posredniczaca tam. Jak wyglada zalatwianie wszystkich papierow, pozwolenia (jakie papiery sa wymagane) Czy mozecie mi doradzic jakas agencje i czego moge sie spodziewac? Bede wdzieczna za wszystkie informacje za ktore z gory dziekuje i pozdrawiam
a to moj mail [email]
Ja sie wybieram do Cork. Najpozniej 20 lutego chce tam byc. Znacie jakies tanie linie lotnicze? Czy bardziej oplaca sie inny srodek lokomocji? :) Moze ktos sie tam wybiera wlasnym samochodem i potrzebuje osob ktorzy zlozyliby sie na ta podroż? Ja jestem chetny :-)
[email]

« 

Praca za granicą

 »

Pomoc językowa