Bezdomni Polacy w Angli

Temat przeniesiony do archwium.
ludzie przeczytajcie na interii o tym - gdzie właściwie można jechac bo jeszcze dwa dni temu myslałem ze to dobry kierunek - znajomi mówili że Polacy rzucili sie na południe np. Bournemouth, Londyn i środkową część Anglii - czy wogóle jest sens tam jechac?
niema sensu tam jechac gdyz wszystko zapchane polakami
naprawde nie ma sensu, ja tam bylam tylko na kursie jezykowym i Polaków jest cala masa, moze niech napisza inni gdzie najlepiej jechac, z rozmów jakie toczylismy to byla mowa ze najlepiej na pólnoc, do Bostonu / jakies mleczarnie?/ , Irlandia itp. ale to tylko z tego ze innym sie tam udalo; na pewno nie polecam Bournemouth, pzdr
Sucha, od szesciu miesiecy mieszkam w malym miasteczku Grays.Wszystko jest uzaleznione od Twoich mozliwosci jezykowych.
to miasteczko jest polozone w regionie Essex niedaleko Londynu.
Job Center oferuje duza game prac np jako care assistant tylko potrzebujesz w tym temacie doswiadczenia,nastepnie warehousy,ale malo placa bo okolo 5 funtow za godzine.bary. zawsze cos sie znajdzie! POWODZENIA!
owszem! Polaków jest full.wszedzie,pracuje od polowy roku moj chlopak rowniez mieszkamy w super chacie,jestemy szczesliwi on jest kierowca i rozwozi wina po Londynie. mamy po 22 lata
miesiac temu skonczylam prace jako live in care w firmie two counties w miescie Finchingfield podaje telefon w Angli bo to nie jest praca przez agencje +44 [tel]
jakies doswiadczenie w polsce z praca z osobami niepelnosprawnymi albo opieka nad osoba bliska oraz zaswiadczenie o niekaralnosci.
kontrakt trwa 6 miesiecy i 375 £ na tydzien
to jest pzebywanie z chorym 24 na dobe.ale luzik. calkiem dobra kaska
siema mieszkam w licester.mój mail to ...kowalUK_swidwin2
chce sobie z kimś popisać . najlepiej z kimś z wysp.nara.
kórwa pomyliłem się z mailem wyżej.piszcie na ten... kowalUK_swidwin2wp.pl
znowu sie pomyliłem,piszcie na ten [email]
CZESC,JA JESTEM W LUTON,JEST DUZO POLAKOW,ALE PRACA ZAWSZE SIE ZNAJDZIE.
dalbys radre jakas prace zalatwic. bo mieszkam z kumplem kolo londynu i szukamy pilnie pracy nasz nr [tel]
do luton nie warto jechać!!!!!
czesc:)rnrnw niedlugim czasie razem z rodzinka bedziemy rowniez mieszkac w GRAYS..rnspotkalam sie w sumie z roznymi opiniami na temat tego miejsca..rnmoglabys mi cos wiecej o nim napisac ?rnmamy male dziecko, wiec interesują nas szczegolnie parki, plac zabaw itp..rnjak ze sklepami ? i ogolnie jakie wrazenia ? podoba ci się ?podobno spokojnie tam jest ... rnpozdrawiam i dzieki za kazde info..
To w takim razie, gdzie warto jechać ?
Nigdzie nie warto, bo wszędzie pełno Polaków.
hej, witam, mam pytanie od nośnie pracy
live in care,
ukończyłem studia w tym kierynku, mam doświad. więc tym sie nie martwie ale nie moge wyjechać przez urząd pracy bo mój język nie jest b. dobry a taki jest wymóg - czy to prawda, czy w stp. komunikatywnym wystarczy???pozdro
Co to "nigdzie nie warto" ma znaczyc??? Cos w stylu " zostan w Polsce a Kaczynscy na pewno cos ci znajda" ??? Ja mieszkam od 3 miesiecy w Kettering w Northants. Przyjechałem tu na własną rękę ( bez zadnego załatwiania przez urząd pracy ). Jedyne co tu mialem to gwarancję mieszkania ( Znajomi ). Bez mieszkania jest naprawdę ciężko. No chyba że stac was na wynajem. Jedno jest pewne. Przyjeżdżacie tu na 1 miesiąc max. i macie jakąś pracę.

P.S. Tak naprawdę to tu nie Polakow jest pełno a Słowaków :P
P.S.2 "Trocinaldo" (Rasiak) RULEZZZZZZZZZZ :)))
co ty piszesz nie mow ze nie warto bo to klamstwo niech kazdy ma szanse na prace i jest jej tu duzo tylko trzeba troche pochodzic. jestem tu z narzeczonhym od roku jestesmy w okolicach lyme regis i jest naprawde super.pozdrawiamy wszystkich i probojcie swoich sil bo warto pracowac tutaj niz w polsce isc ze strachem do pracy z mysla ze na twoje stanowisko maja 10.
cześć jestem z Gdańska i właśnie chcę wyjechać do Anglii ale z językiem u mnie jest kiepsko morze pomugł byś coś znależć pozdro Bogdan
Hej Myszka!rnSzukam pary z dziedzkiem w wieku okolo 6 lat gotowej na osiedlenie się w Glasgow w Szkocji.Mogę załatwić prace w Glasgow.Moj telefon to 6[tel]rnwaldek
ja mieszkam w leicastershire i jest mnostwo pracy a polakow nie tak duzo jak wszedzie indziej. jestem 2 lata i jestem dobrze ustawiony tylko samotny. pozdrawiam michal [email]
Witam mam pytanie dotyczace lokalu szukam konkretnych osob na pokoj do mnie Mieszkam w angli na stale i wynajmuje pokoje ale uczciwym ludziom jesli jest ktos chetny prosze o kontakt moj email alexa2-75 tlen.pl pozdrawiam
znajdz sobie strone www.nhs.uk
tu znajdziesz prace, jesli masz kwalifikacje nawet ze srednim angielskim byles sie dogadywal. to strona funduszu zdrowia w uk. oni zawsze maja vacat na care worker'ow
pozdrawiam
Q
tez mieszkam tu na stale. jak cos to mam tez pokoje dla ciebie alexa. mam nadieje ze 75 to rocznik a nie wiek pozdrowienia z Liverpool. Q
slowakow jak by nawet wszyscy tu przybyli to i tak zawsze mniej niz polakow. tylko ze slowak na slowaka liczyc moze z nasz narod to jak ci z pis. na kazdego cos szukaja i wygryzaja sie jak wilki. Jestem tu od 2000 i kiedys to nie bylo na tak wielka skale jak teraz.
Polacy jak sie spotykali to milo sie rozmawialo, pomagalo sie sobie ! rok po roku a teraz miesiac po miesiacu widze jak siebie unikaja i patrza jeden na drugiego wilkiem.
oj
pozdrawiam
Q
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe