Irlandia/Dublin - przydatne informacje

Temat przeniesiony do archwium.
Witam - jesli ktos potrzebuje informacje o pracy i zyciu w irlandii to sluze informacja. moj mail : [email] [gg] .

Jestem w irlandii od roku i chetnie podziele sie informacjami i sugestiami. Prowadze tez w Dublinie stowarzyszenie polonijne i polonijny serwis internetowy
Może jakiś link.
No prosze bardzo... link to portalu to www.polskidublin.com
PS na gg jestem glownie wieczorami (wlaczam sie jako dostepny)
Prosba do osob kontaktujacych sie ze mna : Piszcie na maila i podawajcie konkretne potrzeby (np, lista agencji, jak znalezc mieszkanie etc) pytania typu "czy jest tam praca" sa takie ogolne ze nie ma odpowiedzi wprost. Mam duzo materialow ktorymi moge sie podzielic ale musze znac wasze konkretne potrzeby

pozdrawiam

Rafal
Mój mąż wyjechał do niewielkiego miasteczka w Irlandi Północnej niedaleko Belfastu , niestety ma problemy ze znalezieniem pracy. Chętnie wyjechałby do Dublina gdyby ktoś pomógłby mu znależć pracę. Jego numer telefonu 447849746007, lub mój numer na[gg] ., e-mail [email] Jak najtaniej dojechać z Dublina do Polski na święta. Czekam na odpowiedż.Cześć.
Niestety nie posredniczymy w znajdowaniu pracy ale na portalu jest lista agencji z Dublina. Co do wyjazdu na swieta to niestety ceny sa juz wysokie. Najtaniej chyba autobusem ale to mordega - ostatnio widzialem bilety lotnicze za 550 EUR ale sa juz i polaczenia nawet za 1000 !!!

Mozna sprobowac jeszcze do Berlina i stamtad pociagiem lub do Pragi

No chyba ze chce na dlugo przed swietami - Ryanair ma promocje!!!
BTW - na portalu www.PolskiDublin.com jest reklama biura podrozy ktore znajduje tanie bilety - niech twoj maz do nich zadzwoni (mowia po polsku)
Witam ja chce pojechać w końcu października do Dublina do pracy.Jest duzy problem nieznam ni wząb angielskiego czy znajde prace tak dorywczo na sprzataniu,produkcji lub opiece?prosze o odpowiedź na e-maila [email] lub gg 2[tel]:-) kasia
Tylko weżcie pod uwagę, że jedziecie do pracy , a tam pracować będzie trzeba- to nie Polsza. Sukcesu zycze. bye!
Temat przeniesiony do archwium.