The Best Connection Polska

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś zna agencję pracy z Wrocławia The Best Connection Polska?
Tutaj nie znalazłem tej agencji http://www.kraz.praca.gov.pl, ale wydaje się być w porządku, żadnych opłat, jedynie za autokar ale w niektórych ofertach organizuje się na własną rękę czyli zero opłat dla agencji.

Jeśli ktoś zna lub słyszał coś o tej agencji proszę o informację.
Czy w ogóle filia angielskiej agencji pracy na rynku polskim musi mieć wpis do tego rejestru? Wydaje mi się, że tak ale jeśli ktoś wie na pewno też mi to pomoże.
Do Best Connection nie macie po co jechać. Byłem dzisiaj - porażka. Żadnego biura, spotkanie miało odbyć się w jakiejś innej firmie. Na spotkanie Pan B. nie dotarł, podobno miał wypadek, jakaś babka z innej firmy przekazała mi umowę, którą mogę wypełnić i wysłać skan do Best Connection. Na umowie brak regon, nip, adresu firmy w której mamy pracować i kilka innych uchybień. Strasznie podejrzane. W KRAZie nie mają wpisu, dzwoniłem do Dolnośląskiego Urzędu Pracy - nic o tej firmie nie wiedzą. Angielski Best Connection twierdzi, że nie ma biura w Polsce, a jedynie w Anglii około 60 placówek. Zrobiłem na darmo 1200 km pociągiem przez 21 godzin. Jestem zmęczony i wkurzony.

 »

Podręczniki językowe