wyjazd Luty 2006 Pilne

Temat przeniesiony do archwium.
witam poszukuje chętnych na wyjazd do Angli w okolice Londynu,w lutym 2006, w celu szukania pracy,mam 20 lat i obecnie jestem na urlopie dziekanskim,i nie mam co robic w domu, pracowalem w wakacje w holandii, wiec mam juz jakies doświadczenia w podrózowaniu i pracowaniu za granicą zapraszam wszystkie osoby ktore tak jak ja nie cha jechać w świat same o kontakt [gg] lub mail [email] , jestem z Trójmiasta , aha zapomnialem dodac ze moj kolega obecnie pracuje w angli wiec mieszkanie pod Londynem na kilka dni znalazło by sie dla nas,a wiec piszcie ludzie to moze pojedziemy razem
jestem chetna na wyjazd do anglii i to jak najszybciej daj znac jesli moge zabrac sie z toba
Hej,
Jeśli znacie podsatwy angielskiego ( tak żeby się porozumieć) , mogę pomóc w załatwieniu pracy na 100 % + kontrakt przed wyjazdem gdzie jest widoczne za ile jest oferta.
Praca dla opiekunów osób starszych, można zarbić od 11500Funtów/rok - 17000Funtów/rok zależy jakie kto ma doświadczenie i jaki zna język.

Nie pobieram opłat za pomoc.

Jak jest ktoś zainteresowany ,wyślijcie CV po angieslku z numerem telefonu i zdjęciem ( uśmiechnietym) : [email]
Hej szukam kogos kto chcialby wyjechac jak najszybciej do wielkiej brytanii!!!Jestem gotow wyjechac nawet w lutym i czy macie ewentualnie jakies dobre posrednictwa pracy na oku czy cos?pozdrawiam i czekam na odp
Cześc urlopowicz tu dwaj urlopowicze PŁ. Możemy jechac nawet jutro. Poważnie to możemy o tym pogadać moje gg to 2241414
Pozdrawiamy
cześć.widze że kilkanaście osób już jest chetnych i chciałbym być kolejną gdyż jestem na skraju wyczerpania w pracy w Polsce. Chce stąd uciec i pojechac. Mam 20 lat i jestem na kierunku technik informatyk.Prosze Cię odezwij się. [email] lub koma:695079817
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa